Bayraklı'da camiler bayrama hazır
Bayraklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı öncesi camileri temizleyip, dezenfekte ederek, kullanıma hazırladı.
![Bayraklı'da camiler bayrama hazır](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/04/bayrakli-da-camiler-bayrama-hazir.jpeg)
08 Nisan 2024 - 22:54
Bayraklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı öncesi camileri temizleyip, dezenfekte ederek, kullanıma hazırladı. Toplum sağlığı için her alanda çalışmalarını sürdüren ekipler, vatandaşların hijyenik ortamda ibadet etmeleri için camileri steril hale getirdi. Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, “Seçim vaatlerimiz arasında da yer alan ibadethanetemizliği çalışmalarını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayram sonrasında da faaliyetlerimiz sürecek” dedi.
Bayraklı’daki tüm ibadethaneleri belirli aralıklarla temizleyip, dezenfekte eden Bayraklı Belediyesi, Ramazan Bayramı dolayısıyla camilerde hijyen çalışması başlattı. Bu kapsamda ilçe genelindeki camiler Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından steril hale getirildi. Bir yandan günlük çalışmalarını 24 mahallede sürdüren ekipler, Başkan Önal’ın talimatıyla oluşturulan özel ekiple camilerde de çalışma yürüttü.
Özellikle Ramazan Bayramı öncesi toplum sağlığı için insan yoğunluğu olan bölgelerde çalışmalarını sıklaştıran ekipler, camilerin halılarından, ayakkabılıklarına, musluklarından tuvaletlerine kadar her yeri hijyenik hale getirdi.
ÇALIŞMALARIMIZ SÜRECEK
Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, “Seçim vaatlerimiz arasında da yer alan ibadethane temizliği çalışmalarını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayram sonrasında da belirli aralıklarla ibadethanelerimizde temizlik çalışmalarını sürdüreceğiz. Bayram öncesi çalışmamızla da vatandaşlarımızın hijyenik ortamlarda rahatça ibadet etmelerini amaçladık. Bu vesileyle herkesin Ramazan Bayramı’nı kutluyor; sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum” dedi.
Bayraklı’daki tüm ibadethaneleri belirli aralıklarla temizleyip, dezenfekte eden Bayraklı Belediyesi, Ramazan Bayramı dolayısıyla camilerde hijyen çalışması başlattı. Bu kapsamda ilçe genelindeki camiler Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından steril hale getirildi. Bir yandan günlük çalışmalarını 24 mahallede sürdüren ekipler, Başkan Önal’ın talimatıyla oluşturulan özel ekiple camilerde de çalışma yürüttü.
Özellikle Ramazan Bayramı öncesi toplum sağlığı için insan yoğunluğu olan bölgelerde çalışmalarını sıklaştıran ekipler, camilerin halılarından, ayakkabılıklarına, musluklarından tuvaletlerine kadar her yeri hijyenik hale getirdi.
ÇALIŞMALARIMIZ SÜRECEK
Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, “Seçim vaatlerimiz arasında da yer alan ibadethane temizliği çalışmalarını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayram sonrasında da belirli aralıklarla ibadethanelerimizde temizlik çalışmalarını sürdüreceğiz. Bayram öncesi çalışmamızla da vatandaşlarımızın hijyenik ortamlarda rahatça ibadet etmelerini amaçladık. Bu vesileyle herkesin Ramazan Bayramı’nı kutluyor; sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum” dedi.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR