Halk Market, Bucalılara "can suyu" oldu

Halkın sağlıklı, ucuz ve güvenilir gıdaya uygun fiyatlarla ulaşımını sağlamak amacıyla hayata geçirilen Buca Halk Market, Buca Belediyesi Mustafa Kemal Mahallesi Ek Hizmet Binası’nda haftanın 6 günü hizmet veriyor.

Halk Market, Bucalılara "can suyu" oldu
05 Nisan 2023 - 22:51

Buca Halk Market vatandaşın yüzünü güldürdü

İZMİR - Ülke ekonomisinde yaşanan sıkıntılar yüzünden vatandaşlar darboğazdan geçerken Buca Belediyesi, hemşehrilerinin yüzünü güldürdü. Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerinden birini sergileyen Belediye Başkanı Erhan Kılıç’ın hizmete açtığı Buca Halk Market, Bucalılara can suyu oldu. Yüzlerce çeşit ürüne uygun fiyatlarla ulaşan vatandaşlar belediyeye teşekkür ederken Başkan Kılıç, “Tüm imkânlarımızla vatandaşlarımızın yanındayız” diye konuştu.

Ülke ekonomisinde yaşanan sıkıntılar yüzünden vatandaşlar darboğazdan geçerken Buca Belediyesi, hemşehrilerinin yüzünü güldürdü.

Haftanın 6 günü hizmet veriyor

Halkın sağlıklı, ucuz ve güvenilir gıdaya uygun fiyatlarla ulaşımını sağlamak amacıyla hayata geçirilen Buca Halk Market, Buca Belediyesi Mustafa Kemal Mahallesi Ek Hizmet Binası’nda haftanın 6 günü hizmet veriyor. Buca Köyleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ile diğer üretici kooperatiflerinin ürünlerinin de yer aldığı ve gıdadan temizlik malzemesine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip Buca Halk Market, Bucalılardan büyük ilgi görüyor. Buca Belediyesi Üzüm Kart ile alışveriş imkânı da sunan Halk Market’ten dileyen herkes yararlanabiliyor.  


BUCALININ YANINDAYIZ

Ülkemizde yaşanan enflasyon nedeniyle özellikle orta ve alt gelirli vatandaşların çok zor durumda olduğuna değinen Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, “Son yıllarda önlenemez şekilde yükselişte olan fiyatların vatandaşımızın canını ne denli yaktığının farkındayız. Yerel yönetim olarak, ‘tablo böyleyken biz ne yapabiliriz’ diye düşündük. Çalışmalarımız sonucunda Buca Halk Market’i uygun fiyatları ile vatandaşlarımızın hizmetine açtık. Tüm imkânlarımızla vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Tugay Bergama'da köylülerle buluştu
Başkan Tugay Bergama'da köylülerle buluştu
Uluslararası öğrenci hareketliliği ve eğitim turizmi
Uluslararası öğrenci hareketliliği ve eğitim turizmi