FOX'un yeni dizisi "Masumiyet"in kadrosu tamamlandı!

HÜLYA AVŞAR, MEHMET ASLANTUĞ VE DENİZ ÇAKIR EKRANLARA DÖNÜYOR!

FOX'un yeni dizisi "Masumiyet"in kadrosu tamamlandı!
22 Ocak 2021 - 22:23
Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı “Masumiyet” dizisinin oyuncu kadrosu tamamlandı.

Dizinin başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi birbirinden sevilen oyuncular paylaşırken onlara Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu ve Rüçhan Çalışkur gibi başarılı isimler de eşlik ediyor.

ÇEKİMLER BAŞLADI!
Güçlü oyuncu kadrosuyla adından sıkça söz ettiren dizinin çekimleri geçtiğimiz gün İstanbul’da başladı. Dizide; Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

Masumiyet”, yakında FOX’ta.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Prof. Dr. Nevzat Tarhan: "Darbeler uyur ama ölmez!"
Prof. Dr. Nevzat Tarhan: "Darbeler uyur ama ölmez!"
Ot ve Atık Yangınları Doğaya Ciddi Zararlar Veriyor
Ot ve Atık Yangınları Doğaya Ciddi Zararlar Veriyor