Bergama'da iş ve siyaset dünyası bu nişanda buluştu
Bergama’nın genç siyasetçisi Belediye Meclis Üyesi İbrahim Yerlikaya ve İYİ Parti eski ilçe yönetim kurulu üyesi Av. Buse Uyarer, 28 Ekim’de Caravan Restoran'da Belediye Başkanı Hakan Koştu’nun da katılımıyla yapılan nişan töreninde mutluluğa ilk adımlarını attılar.
![Bergama'da iş ve siyaset dünyası bu nişanda buluştu](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2023/11/bergama-da-is-ve-siyaset-dunyasi-bu-nisanda-bulustu.jpg)
05 Kasım 2023 - 22:26
Bergama’nın genç siyasetçisi Belediye Meclis Üyesi İbrahim Yerlikaya ve İYİ Parti eski ilçe yönetim kurulu üyesi Av. Buse Uyarer, 28 Ekim’de Caravan Restoran'da Belediye Başkanı Hakan Koştu’nun da katılımıyla yapılan nişan töreninde mutluluğa ilk adımlarını attılar.
Çiftin nişan yüzüklerini Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu ve Bergama’nın sevilen İş İnsanı Ercan Demircioğlu taktı. Birçok ilçeden siyasi yüzlerinde olduğu nişan törenine katılım yoğundu.
İbrahim Yerlikaya; Bergama AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkan Vekilliği, Bergama İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği, İzmir İl Yönetim Kurulu Üyeliğin ardından da 2019 Yerel Seçimlerinde Bergama Belediye Meclis Üyesi seçilip Encümenlik görevinde de bulundu.
Genç Avukat Buse Uyarer, 2024 yılında yapılacak Yerel Seçimler için İYİ Parti Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı için İYİ Parti ilçe yönetim kurulu üyeliği görevinden istifa etmişti.
Nişan Törenine; Bergama, Konak, Karabağlar Meclis Üyeleri, Milletvekili adayları; AK Parti, MHP, İYİ Parti İlçe Başkanları ve siyasetçiler katıldı.
![](https://www.mahalligundem.com/images/video/2019/01/_bergama_.jpg)
Çiftin nişan yüzüklerini Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu ve Bergama’nın sevilen İş İnsanı Ercan Demircioğlu taktı. Birçok ilçeden siyasi yüzlerinde olduğu nişan törenine katılım yoğundu.
İbrahim Yerlikaya; Bergama AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkan Vekilliği, Bergama İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği, İzmir İl Yönetim Kurulu Üyeliğin ardından da 2019 Yerel Seçimlerinde Bergama Belediye Meclis Üyesi seçilip Encümenlik görevinde de bulundu.
Genç Avukat Buse Uyarer, 2024 yılında yapılacak Yerel Seçimler için İYİ Parti Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı için İYİ Parti ilçe yönetim kurulu üyeliği görevinden istifa etmişti.
Nişan Törenine; Bergama, Konak, Karabağlar Meclis Üyeleri, Milletvekili adayları; AK Parti, MHP, İYİ Parti İlçe Başkanları ve siyasetçiler katıldı.
![](https://www.mahalligundem.com/images/video/2019/01/_bergama_.jpg)
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR