Başkan Zeyrek, Özmen Ailesinin Mutluluğuna Ortak Oldu
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, 2 Mayıs Dünya Bebek Günü’nde dünyaya gözlerini açan Hasan Buğra bebeği ziyaret etti.
![Başkan Zeyrek, Özmen Ailesinin Mutluluğuna Ortak Oldu](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/05/baskan-zeyrek-ozmen-ailesinin-mutluluguna-ortak-oldu.jpeg)
02 Mayıs 2024 - 11:36
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, 2 Mayıs Dünya Bebek Günü’nde dünyaya gözlerini açan Hasan Buğra bebeği ziyaret etti. Bebeklerini kucaklarına alan Özmen ailesinin mutluluğuna ortak olan Başkan Zeyrek, Hasan Buğra bebeğe, sağlıklı bir ömür diledi.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, 2 Mayıs Dünya Bebek Günü’nde Manisa’da, dünyaya gözlerini açan ilk bebeği ziyaret edip, ailenin mutluluğuna ortak oldu.
Gece geç saatlerde Manisa Şehir Hastanesi’ne giden Başkan Zeyrek, ilk olarak hastanede görev yapan sağlık personeliyle selamlaştı, kolaylıklar diledi. Ardından, 2 Mayıs Dünya Bebek Günü’nde dünyaya gözlerini açan Hasan Buğra bebeği ziyaret etti. Anne Nuran Özmen, baba Halil İbrahim Özmen’i tebrik eden Başkan Zeyrek, hediye takdim etti.
7’den 77’ye herkesin sesini duymak için çok mücadele edeceklerini belirten Başkan Zeyrek, “Biz onların gelecekleri için çok çalışıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılaplarının ışığında daha iyi bir kent oluşturmak için çok çalışıyoruz. Bu emaneti biz onlara bırakacağız. Onlarda büyüyecekler, bu emaneti alıp yarınlara bırakacaklar. En büyük hedefimiz o. Beş yıl boyunca bu ölçüde çok çalışacağız. Hasan Buğra ve diğer yavrularımız için. 7’den 77’ye herkesin sesini duymak için çok mücadele etmek gerekiyor. Bu ölçüde de bize çok görev düşüyor. Bu görevi en iyi şekilde yapıp, beş yılımızı o şekilde geçireceğiz” dedi.
Başkan Zeyrek’in sürpriz ziyareti karşısında anne Nuran Özmen ve baba Halil İbrahim Özmen de mutluluğunu dile getirerek, teşekkür etti.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, 2 Mayıs Dünya Bebek Günü’nde Manisa’da, dünyaya gözlerini açan ilk bebeği ziyaret edip, ailenin mutluluğuna ortak oldu.
Gece geç saatlerde Manisa Şehir Hastanesi’ne giden Başkan Zeyrek, ilk olarak hastanede görev yapan sağlık personeliyle selamlaştı, kolaylıklar diledi. Ardından, 2 Mayıs Dünya Bebek Günü’nde dünyaya gözlerini açan Hasan Buğra bebeği ziyaret etti. Anne Nuran Özmen, baba Halil İbrahim Özmen’i tebrik eden Başkan Zeyrek, hediye takdim etti.
7’den 77’ye herkesin sesini duymak için çok mücadele edeceklerini belirten Başkan Zeyrek, “Biz onların gelecekleri için çok çalışıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılaplarının ışığında daha iyi bir kent oluşturmak için çok çalışıyoruz. Bu emaneti biz onlara bırakacağız. Onlarda büyüyecekler, bu emaneti alıp yarınlara bırakacaklar. En büyük hedefimiz o. Beş yıl boyunca bu ölçüde çok çalışacağız. Hasan Buğra ve diğer yavrularımız için. 7’den 77’ye herkesin sesini duymak için çok mücadele etmek gerekiyor. Bu ölçüde de bize çok görev düşüyor. Bu görevi en iyi şekilde yapıp, beş yılımızı o şekilde geçireceğiz” dedi.
Başkan Zeyrek’in sürpriz ziyareti karşısında anne Nuran Özmen ve baba Halil İbrahim Özmen de mutluluğunu dile getirerek, teşekkür etti.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR