30 metrekarelik evden 1.5 ton atık çıktı
Bayraklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çiçek Mahallesi'ndeki bir evden bir buçuk ton atık çıkardı.
![30 metrekarelik evden 1.5 ton atık çıktı](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2020/07/30-metrekarelik-evden-1-5-ton-atik-cikti.jpeg)
09 Temmuz 2020 - 12:35
Bayraklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çiçek Mahallesi'ndeki bir evden bir buçuk ton atık çıkardı. Vatandaşlardan gelen şikayet üzerine harekete geçen ekipler, evi temizleyip, dezenfekte ederek, kullanılmaz haldeki eşyaları da Harmandalı düzenli atık deposuna götürdü.
Bayraklı Çiçek Mahallesi'nde, kötü koku yaydığı gerekçesiyle çevre sakinleri tarafından ilgili mercilere şikayet edilen 1637/17 sokaktaki 3 katlı binanın zemin katı, Bayraklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'nce temizlenerek, dezenfekte edildi. Binanın kiracısı tarafından çöp eve dönüştürülen yapıda ev sahibi kiracıyla olan ilişkisini noktalandırarak, belediye ekiplerinden destek istedi. Bayraklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, 4 kişilik ekiple evin her noktasını temizledi, ilaçlayarak, dezenfekte etti. Evden çekyat, koltuk, pet şişe atıkları, yemek artıkları ve çöplerden toplandığı tahmin edilen kullanılamaz halde birçok eşya çıktı. 30 metrekarelik dairede gün boyu çalışmalarını sürdüren ekipler, bir buçuk tonluk atık toplayarak, çıkan çöpleri Harmandalı düzenli atık deposuna transfer etti. Mahalle sakinleri, uzun süredir kötü kokudan dolayı büyük sorun yaşadıklarını, evin boşaltılmasıyla rahat bir nefes aldıklarını belirtti.
Bayraklı Çiçek Mahallesi'nde, kötü koku yaydığı gerekçesiyle çevre sakinleri tarafından ilgili mercilere şikayet edilen 1637/17 sokaktaki 3 katlı binanın zemin katı, Bayraklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'nce temizlenerek, dezenfekte edildi. Binanın kiracısı tarafından çöp eve dönüştürülen yapıda ev sahibi kiracıyla olan ilişkisini noktalandırarak, belediye ekiplerinden destek istedi. Bayraklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, 4 kişilik ekiple evin her noktasını temizledi, ilaçlayarak, dezenfekte etti. Evden çekyat, koltuk, pet şişe atıkları, yemek artıkları ve çöplerden toplandığı tahmin edilen kullanılamaz halde birçok eşya çıktı. 30 metrekarelik dairede gün boyu çalışmalarını sürdüren ekipler, bir buçuk tonluk atık toplayarak, çıkan çöpleri Harmandalı düzenli atık deposuna transfer etti. Mahalle sakinleri, uzun süredir kötü kokudan dolayı büyük sorun yaşadıklarını, evin boşaltılmasıyla rahat bir nefes aldıklarını belirtti.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai