Buca Belediyesi 4'üncü zabıta amirliğini Ova'da açtı
Buca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçedeki olaylara daha hızlı müdahale edebilmek ve denetimleri sıklaştırmak için ...
![Buca Belediyesi 4'üncü zabıta amirliğini Ova'da açtı](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2020/07/buca-belediyesi-4-uncu-zabita-amirligini-ova-da-acti.jpg)
09 Temmuz 2020 - 12:26
Buca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçedeki olaylara daha hızlı müdahale edebilmek ve denetimleri sıklaştırmak için amirliklerinin sayısını 4’e çıkardı. Yeni ekip ve araçlarla güçlendirilerek Ova Pazaryeri’nde hizmete açılan Göksu Zabıta Amirliği, Ova ve Gediz bölgesinde hizmet verecek. Kente yaşayan vatandaşların huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için çalışan Buca Belediyesi, denetim ağını güçlendirdi. Buca’nın her noktasında gece gündüz demeden çalışan Buca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, vaka ve kural ihlallerine müdahale edebilmek için 4’üncü zabıta amirliğini hizmete açtı.
DÖRDÜNCÜ AMİRLİK OVA BÖLGESİNDE
Buca Zabıta Amirliği, Şirinyer Zabıta Amirliği ve Evka-1 Zabıta Amirliği’ne ek olarak şimdi de Göksu Zabıta Amirliği kullanıma açıldı. Ova Pazaryeri içinde açılan amirlik ekipleri Gediz ve Ova bölgesinde hizmet verecek.
DAHA HIZLI MÜDAHALE
Personel ve araçlarla güçlendirilen amirlikle ekipler, özellikle yaz dönemiyle birlikte artan işportalardan hijyen denetimine, kaldırım işgalinden pazaryerine kadar birçok alanda denetimlerini arttıracak, vatandaşlardan gelen ihbarlara artık daha hızlı müdahale edebilecek.
DÖRDÜNCÜ AMİRLİK OVA BÖLGESİNDE
Buca Zabıta Amirliği, Şirinyer Zabıta Amirliği ve Evka-1 Zabıta Amirliği’ne ek olarak şimdi de Göksu Zabıta Amirliği kullanıma açıldı. Ova Pazaryeri içinde açılan amirlik ekipleri Gediz ve Ova bölgesinde hizmet verecek.
DAHA HIZLI MÜDAHALE
Personel ve araçlarla güçlendirilen amirlikle ekipler, özellikle yaz dönemiyle birlikte artan işportalardan hijyen denetimine, kaldırım işgalinden pazaryerine kadar birçok alanda denetimlerini arttıracak, vatandaşlardan gelen ihbarlara artık daha hızlı müdahale edebilecek.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai