Yıldız Holding Basketbol Takımı Durdurulamıyor: CBL'de İkinci Şampiyonluk!

Yıldız Holding Basketbol Takımı, 10. kuruluş yıl dönümünü çifte şampiyonlukla kutladı! Takım, CBL Şampiyonu unvanını perçinlemenin yanı sıra, CBL Türkiye Şampiyonası'nda da kupayı havaya kaldırarak büyük bir başarıya imza attı.

Yıldız Holding Basketbol Takımı Durdurulamıyor: CBL'de İkinci Şampiyonluk!
05 Haziran 2024 - 14:08

Potanın ‘Yıldız’ları CBL Türkiye Şampiyonu

Bu yıl 10. Kuruluş yılını kutlayan CBL Şampiyonu Yıldız Holding Basketbol Takımı, ikinci şampiyonluğunu da kazandı. Başarılı ekip, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen CBL Türkiye Şampiyonası kupasını kazandı.  

Bu yıl Şirketler Arası Basketbol Ligi (CBL)’nin şampiyonu olan Yıldız Holding Basketbol Takımı, başarılı performansını sürdürerek CBL Türkiye Şampiyonu oldu. Potanın Yıldızları, 31 Mayıs - 2 Haziran tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşen ve çeşitli illerden 8 takımın kıyasıya mücadele ettiği turnuvanın finalinde Ankara temsilcisi HAVELSAN'ı yenerek Türkiye Şampiyonu oldu. Aynı zamanda turnuvada Yıldız Holding Basketbol Takımı oyuncularından Canberk Uzunkaya MVP (En Değerli Oyuncu) olurken, Sinan Mete Taygan Sayı Kralı, Abdurrahman Aksu da Asist Kralı oldu. 

Yıldız Holding İnsan ve İş Destek Başkanı Bahattin Aydın, Potanın Yıldızları’nın 10.yılında sahip olduğu çifte şampiyonluktan tüm Yıldız Holding çalışanları adına duydukları büyük mutluluğu ifade ederek sözlerine şöyle devam etti: “Bu sezon İstanbul’da şampiyon olarak bizi gururlandıran Yıldız Holding Basketbol Takımımız Antalya’da gerçekleşen Şirketler Arası Basketbol Ligi (CBL) Türkiye Şampiyonasını da başarıyla tamamladı. Başarı bir sonuç değil bir yolculuk; takımımız da ekip ruhu ve daima daha iyisini hedefleyen istikrarlı performanslarıyla sürdürülebilir bir başarı örneği sergiliyor. Bizler dünyanın dört bir yanındaki 80 bin Yıldız’lı olarak durmaksızın daha iyiye ulaşmayı amaçlıyor; faaliyet gösterdiğimiz her alanda çıtayı daima yükseltiyoruz. Kurumsal değerlerimizi temsil eden ve bizlere ilham veren Potanın Yıldızları’nı on yıllık mücadeleleri nedeniyle bir kez daha kutluyorum.” 

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Palandöken'den Dizi Sektörüne Çağrı: Kültürümüzü ve Yöresel Ürünlerimizi Tanıtalım
Palandöken'den Dizi Sektörüne Çağrı: Kültürümüzü ve...
Engelleri Aşan Yolculuk: Yaz Boyunca Mordoğan ve Foça'ya Ücretsiz Gemi Turu
Engelleri Aşan Yolculuk: Yaz Boyunca Mordoğan ve Foça’ya...