Yeni Yıl Coşkusunu Jolly Joke'de Yaşayın!

Türkiye’nin farklı noktalarına yayılmış şubeleri ile enerjisini daima yüksek tutan Jolly Joker, bulunduğu her şehre özel hazırladığı yılbaşı programı ile yeni yılı hep bir ağızdan söylenen şarkılar ile karşılayacak...

Yeni Yıl Coşkusunu Jolly Joke'de Yaşayın!
09 Aralık 2019 - 13:20

Türkiye’nin en büyük konser mekanı zinciri olan Jolly Joker, 31 Aralık’ta her şubesine özel hazırladığı yılbaşı programı ile 2020’ye eğlendirerek girecek.

Canlı müzik ve eğlenceyi herkes için erişebilir kılan Jolly Joker Vadistanbul’da 31 Aralık gecesi Ceylan Ertem, unutulmaz Sezen Aksu şarkılarını seslendirecek. Türk rock müziğinin önemli seslerinden Haluk Levent, Melek Mosso ile Jolly Joker Kartal’da sevenleri ile yeni yıla girecek.

Jolly Joker Ankara, güçlü sesi ve özgün yorumu ile fark yaratmayı başaran Cem Adrian ile 2020’yi karşılarken, Antalyalılar 2019’a Buray ile veda edecek. Yeni yıla Evet ne Söylüyorduk ile girecek olan Bursalılar, hep bir ağızdan söyleyecekleri şarkılarla gecelerini unutulmaz hale getirecekler.

Sevilen sanatçıları, en iyi teknik imkanlar ve ulaşılabilir fiyatlar ile hayranlarıyla buluşturan Jolly Joker, yılbaşı akşamı da eğlencenin odak noktası olacak!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir Meclisi'nde Oy Birliğiyle Kabul Edildi: İzmir Gazze ile kardeş kent olacak!
Büyükşehir Meclisi’nde Oy Birliğiyle Kabul Edildi: İzmir Gazze...
Başkan Tugay: Yasalara Uymak Zorundayız!
Başkan Tugay: Yasalara Uymak Zorundayız!