Voila Klinik'e görkemli doğum günü

Türkiye'nin sağlık turizmi alanındaki en güçlü markalarından Voila Klinik, 1. yaşını kurucuları Nazlı & Furkan Certel’in organize ettiği muhteşem bir partiyle kutladı.

Voila Klinik'e görkemli doğum günü
28 Ağustos 2022 - 18:38
Türkiye’nin sağlık turizmi alanındaki en güçlü markalarından Voila Klinik, 1. yaşını kurucuları Nazlı & Furkan Certel’in organize ettiği muhteşem bir partiyle kutladı. Marriott Hotel Asia’da düzenlenen davette iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından seçkin isimler bir araya geldi.

Girişimci Nazlı Certel ve eşi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr.  Furkan Certel, yaptıkları açılış konuşmasında: "Bebeğimiz gibi büyüttüğümüz markamızın 1. yaşını kutluyor olmaktan ötürü çok mutluyuz. Ülkemizde sağlık turizmi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bizlerin de bunda önemli bir katkısı olması gurur verici" dedi.

Komedyen Doğu Demirkol'un konuklara eğlenceli anlar yaşatan renkli sahnesinin ardından ünlü sanatçı Murat Boz, muhteşem performansı ve birbirinden özel şarkıları ile izleyenleri kendisine hayran bıraktı. 

Voila'nın 1. yaş kutlamasının özel konukları arasında oyuncu Özge Yağız &Gökberk Demirci, Ceren Benderlioğlu, Gülsim Ali, Nik XhelilajCihan Nacar, Zeynep Mansur, Wilma Elles gibi isimler vardı.

Kapanışta Nazlı Certel, Cihan Nacar imzalı elbisesi ile Doğuş Cakabor 'un dj kabinine geçerek konuklara teşekkürlerini sundu.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Palandöken'den Dizi Sektörüne Çağrı: Kültürümüzü ve Yöresel Ürünlerimizi Tanıtalım
Palandöken'den Dizi Sektörüne Çağrı: Kültürümüzü ve...
Engelleri Aşan Yolculuk: Yaz Boyunca Mordoğan ve Foça'ya Ücretsiz Gemi Turu
Engelleri Aşan Yolculuk: Yaz Boyunca Mordoğan ve Foça’ya...