Üniversite öğrencilerine özel avantajlar Üniversiteli Akbanklı'da

Aklındakileri gerçekleştirmek için Akbank’ın özel fırsatlar ve ayrıcalıklarla dolu dünyası seni bekliyor. Genç Akbanklı, 18-26 yaş arasında üniversiteliler ve yeni mezun çalışanların tüm ihtiyaçlarında yanında… 

Üniversite öğrencilerine özel avantajlar Üniversiteli Akbanklı'da
02 Şubat 2023 - 14:44

"Aklında Ne Varsa, Yanında Genç Akbanklı Var"

Aklındakileri gerçekleştirmek için Akbank’ın özel fırsatlar ve ayrıcalıklarla dolu dünyası seni bekliyor. Genç Akbanklı, 18-26 yaş arasında üniversiteliler ve yeni mezun çalışanların tüm ihtiyaçlarında yanında… 
 
Tasarladığın geleceği inşa etmen için Akbank, finansal ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler geliştiriyor. “Gelecek Gençlerle Gelecek” sloganı ile hareket eden Akbank, üniversiteli ve çalışan gençlerin en çok ihtiyaç duydukları günlük bankacılık işlemlerini ücretsiz sunuyor, onların favori markaları ile yaptığı iş birlikleri ve kart kampanyaları ile avantajlı birçok fırsat sağlıyor.

18-26 yaş arasındaki Genç Akbanklılar ilk finansman ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılıyor; ilk ihtiyaç kredilerini avantajlı faiz oranları ile Akbank’tan kullanan gençler sadece ilk kredilerinde değil, Akbank’tan 3 yıl boyunca kullanacakları ihtiyaç kredilerinde tahsis ücreti ödemiyor. Ayrıca Axess Öğrenci kart ile yapacakları her 250 TL ve üzeri alışverişte 100 TL, toplamda 400 TL’ye varan chip-para kazanıyor. 

Üniversite öğrencilerine özel avantajlar Üniversiteli Akbanklı’da
Akbank, üniversite öğrencilerine yönelik ücretsiz olarak sunduğu Akbank FAV programının hem ismini hem de içeriğini yenileyerek Üniversiteli Akbanklı programı çatısı altında sunduğu ayrıcalıkları zenginleştirmeye devam ediyor. Üniversiteli Akbanklı programına katılanlar dijital platform ödemelerinde üyelik ücretinin %50’sini geri alarak, her ay toplam 100 TL’ye varan iade kazanıyor. Ayrıca, Üniversiteli Akbanklılara sıfır faizli hafta sonu harçlığı; Akbank Mobil, İnternet ve Müşteri İletişim Merkezi’nden her ay yapacakları tüm havale ve EFT işlemleri; yurt içi ortak ATM’lerden yapacakları 5 adet para çekme, para yatırma ve bakiye görüntüleme işlemleri; yurt dışı ATM’lerden 5 adet para çekme işlemi ve Akbank ATM’lerinden kartsız para yatırma işlemi ücretsiz sunuluyor. Tüm bunlarla birlikte, Akbanklı üniversite öğrencilerinin Akbank Mobil’den Üniversiteli Akbanklı programına katılımı hem ücretsiz hem de çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.


Akbank, gençler için yeni nesil çözümler geliştiriyor

Gençlerin finansal ve sosyal ihtiyaçlarının doğru ve kolay bir şekilde karşılanmasının öneminin bilinciyle, bu alanda yenilikler geliştirmeye odaklandıklarını ifade eden Akbank Bireysel Bankacılık ve Dijital Pazarlama Bölüm Başkanı Emre Çift, “Günümüzde gençler dünyada meydana gelen değişimlerin yükünü üzerinde hissediyor. Dolayısıyla bu dönemde desteğe her zamankinden daha çok ihtiyaçları olduğunu biliyoruz ve gençlerin finansal ihtiyaçlarına çözüm sunarak onların sosyal ihtiyaçlarını daha kolay karşılamalarına katkıda bulunmak istiyoruz. Bu kapsamda henüz geliri olmayan üniversite öğrencilerinin ihtiyaçlarının farklı olduğunun farkındayız ve bu doğrultuda yenilediğimiz Üniversiteli Akbanklı ile onlara özel, ayrıcalıklı bir dünya sunuyoruz. Hedefimiz, gençlerin akıllarında ne varsa yanlarında Genç Akbanklı fırsatlarının olduğunu bilmeleri ve böylece geleceğe hazırlanırken tüm ihtiyaçları için güçlü bir destek bulabilmeleri. Bu doğrultuda hem üniversiteli hem de çalışan gençlerin finansal ve finansal olmayan ihtiyaçları için yeni nesil çözüm önerileri sunmaya devam edeceğiz. Bu çözümlerimizle ulaştığımız gençlerin sayısı da her geçen gün artıyor; genç müşteri sayımız geçtiğimiz yıl 1,5 kat arttı. Üniversiteli öğrenci sayımız 2,5 kat, üniversiteli öğrencilere özel sunduğumuz programımıza katılan müşteri sayımız ise 4,5 kat artış gösterdi. Bu yükselen ilgi de doğru çözümlerle gençlerimizi desteklediğimizin en güçlü kanıtı” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Tekin'den Bergama'ya Modern Öğretmenevi ve Uygulama Oteli Müjdesi!
Bakan Tekin’den Bergama’ya Modern Öğretmenevi ve Uygulama Oteli...
Tanju Çelik: Bergama'yı geleceğe hazırlayacağız!
Tanju Çelik: Bergama’yı geleceğe hazırlayacağız!