Türkiye'nin şampiyonları bu havuzdan çıkıyor
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmet veren Kentpark Kapalı Yüzme Havuzunda yüzme eğitimleri ve antrenmanlar aralıksız devam ediyor.
![Türkiye'nin şampiyonları bu havuzdan çıkıyor](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2021/03/turkiye-nin-sampiyonlari-bu-havuzdan-cikiyor.jpeg)
29 Mart 2021 - 15:23
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmet veren Kentpark Kapalı Yüzme Havuzunda yüzme eğitimleri ve antrenmanlar aralıksız devam ediyor. Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü sporcularının yanı sıra Eskişehir’deki havuz sıkıntısı nedeniyle farklı kulüplerden elit sporcular da antrenmanlarını Kentpark’ta gerçekleştiriyor.
Temiz havuz sertifikasına sahip olan Büyükşehir Belediyesi Kentpark Yüzme Havuzu pandemi döneminde de kurallara uyarak özel sporculara ev sahipliği yapıyor. ‘Şampiyonlar Bu Havuzdan Çıkar’ sloganı ile yarışmalara hazırlanan farklı kulüplerden sporcular, antrenörleri eşliğinde kendilerine ayrılan saatlerde havuzdan faydalanıyorlar. Pandemi öncesinde havuzdan 2 bine yakın kişinin faydalandığını belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, olimpiyatlara hazırlanan Sümeyye Boyacı ile Sudem Denizli başta olmak üzere 6 farklı kulüpten milli sporcuların Kentpark’ta antrenman gerçekleştirdiğini ifade ettiler.
Pandemi sürecinde kentteki diğer havuzların kapalı olması nedeniyle Kentpark’ta antrenmanlarını sürdürdüklerini ifade eden Osmangazi Üniversitesi Spor Kulübü, Anadolu Üniversitesi Spor Kulübü, Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü, Eskişehir Su Sporları Kulübü, ENKA Spor Kulübü ve Galatasaray Spor Kulübü yetkilileri, Büyükşehir Belediyesi’ne destekleri dolayısıyla teşekkür ettiler.
Temiz havuz sertifikasına sahip olan Büyükşehir Belediyesi Kentpark Yüzme Havuzu pandemi döneminde de kurallara uyarak özel sporculara ev sahipliği yapıyor. ‘Şampiyonlar Bu Havuzdan Çıkar’ sloganı ile yarışmalara hazırlanan farklı kulüplerden sporcular, antrenörleri eşliğinde kendilerine ayrılan saatlerde havuzdan faydalanıyorlar. Pandemi öncesinde havuzdan 2 bine yakın kişinin faydalandığını belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, olimpiyatlara hazırlanan Sümeyye Boyacı ile Sudem Denizli başta olmak üzere 6 farklı kulüpten milli sporcuların Kentpark’ta antrenman gerçekleştirdiğini ifade ettiler.
Pandemi sürecinde kentteki diğer havuzların kapalı olması nedeniyle Kentpark’ta antrenmanlarını sürdürdüklerini ifade eden Osmangazi Üniversitesi Spor Kulübü, Anadolu Üniversitesi Spor Kulübü, Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü, Eskişehir Su Sporları Kulübü, ENKA Spor Kulübü ve Galatasaray Spor Kulübü yetkilileri, Büyükşehir Belediyesi’ne destekleri dolayısıyla teşekkür ettiler.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai