Tadına Doyulmaz Bayram İkramlıkları Metro'da

Ramazan Bayramı için misafirlerinize sunmak isteyeceğiniz tüm leziz ikramlıklar birbirinden farklı çeşitlerle Metro Türkiye raflarında yerini aldı.

Tadına Doyulmaz Bayram İkramlıkları Metro'da
02 Nisan 2024 - 15:52
Ramazan Bayramı için misafirlerinize sunmak isteyeceğiniz tüm leziz ikramlıklar birbirinden farklı çeşitlerle Metro Türkiye raflarında yerini aldı. Bayram buluşmalarının en vazgeçilmez lezzeti şekerleme, çikolata, lokum ve drajeler, ‘Çok Al Az Öde’ avantajlarıyla Metro Türkiye mağazalarında sizleri bekliyor!

Paylaşmanın, dayanışmanın ve birlikteliğin anlam bulduğu Ramazan ayını geride bırakırken tüm aile bireylerinin ve dostların sevgiyle kucaklaştığı bayramlaşmaların tadı, en leziz şekerlemeler ve çikolatalarla çıkıyor. Metro Türkiye’nin Ramazan Bayramı için raflarında sunduğu ikramlıkları arasında neler yok ki! Madlen çikolatadan bonbon şekere, lokum ve helvadan yumuşak şekerlere, draje çikolatalarından badem şekerine zevkinize uygun kaliteli ve lezzetli 150’den fazla çeşitte bayram ikramlıkları tek bir adreste sizleri bekliyor.
Dilediğiniz çeşitte ikramlıklar, “Her Gün Çok İyi Fiyat” avantajıyla Metro Türkiye mağazalarında yer alırken, toplu alımlarda “Çok Al Az Öde” ile sağlanan fayda daha da artıyor. 

Fine Life Çikolata ve Şekerleme çeşitleri
Hem misafirlerinize sunabileceğiniz hem de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz Metro’nun kendi markası olan Fine Life çikolata ve şekerlemeler Ramazan Bayramı’nıza unutulmaz bir tat katıyor.  Fine Life markası ile Beyoğlu çikolatasından badem şekerine, çakıl çikolatadan madlene, kahveli, ayvalı, frambuazlı, kuru üzümlü drajelerden bitter veya sütlü seçenekleriyle fındıklı, fıstıklı ve bademli olanlara kadar farklı çeşitleri bulabilirsiniz. Ayrıca portakal, limon, mentol ve okaliptus aromalı bonbon şekerleri de Metro kalitesiyle Fine Life markası altında mağazalarda sunuluyor. 

Hala hangi leziz çeşitlerden alacağına karar veremeyenlere ise tüm bayram ikramlıklarının yer aldığı Metro Türkiye’nin Şekerleme Kataloğu yol gösteriyor! 

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
0-4 Yaş Arası Çocuk Sahibi Annelere Ücretsiz Ulaşım!
0-4 Yaş Arası Çocuk Sahibi Annelere Ücretsiz Ulaşım!
Uluslararası İletişim Günleri'nde "Dijital Eşitsizlik ve Veri Sömürgeciliği" konuşuldu
Uluslararası İletişim Günleri'nde “Dijital Eşitsizlik ve Veri...