Sur Yapı Marka AVM 8 Mart'ta kadınların ayaklarını yerden kesti

Türkiye’nin en seçkin markalarını ziyaretçileriyle buluşturan Sur Yapı Marka AVM, 8 Mart Kadınlar Günü’ne özel bir etkinlikle bu kez de kadınların ayaklarını yerden kesti.

Sur Yapı Marka AVM 8 Mart'ta kadınların ayaklarını yerden kesti
08 Mart 2022 - 13:20

5. yılını kutlamaya hazırlanan Sur Yapı Marka AVM, 8 Mart Kadınlar Günü’ne özel 20 kadına bir yakınıyla birlikte unutulmaz bir anı hediye etti. Etkinliğe katılanların sıcak hava balonuyla ayakları yerden kesildi. 

Türkiye’nin en seçkin markalarını ziyaretçileriyle buluşturan Sur Yapı Marka AVM, 8 Mart Kadınlar Günü’ne özel bir etkinlikle bu kez de kadınların ayaklarını yerden kesti.  Etkinliğe katılmaya hak kazanan 20 kadın, bir yakınıyla birlikte sıcak hava balonuyla havalanarak Bursa semalarında unutulmaz anlar yaşadı. 

5. yılını kutlamaya hazırlanan Sur Yapı Marka AVM’nin İnstagram’daki “Alışveriş Aşkında 5. Yıl” konulu gönderisi ile en çok arkadaşını etiketleyenler arasından seçilen talihliler, Sur Yapı Marka AVM’nin açık otoparkında sıcak hava balonuyla uçma şansını yakaladı. 


Her çifte özel uçuş

Her bir katılımcı ve yakını için özel olarak havalanan Sıcak Hava Balonu, her uçuşta 10 dakika boyunca havada kaldı. Etkinliğe katılanlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü keyifli bir etkinlikle kutlamanın mutluluğunu yaşadı. 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Foça'da Bayram Bereketi: 9 Günlük Tatil Esnafı Canlandırdı
Foça’da Bayram Bereketi: 9 Günlük Tatil Esnafı Canlandırdı
Palandöken'den Dizi Sektörüne Çağrı: Kültürümüzü ve Yöresel Ürünlerimizi Tanıtalım
Palandöken'den Dizi Sektörüne Çağrı: Kültürümüzü ve...