Sinem Ünsal "Elbet Bir Gün"deki Rolü ile Çok Şaşırtacak!

Çekimleri İstanbul’da devam eden ve ekran için gün sayan dizide sevilen oyuncu Sinem Ünsal, Gizem Kılıçlı karakteri ile izleyici karşısına çıkacak...

Sinem Ünsal "Elbet Bir Gün"deki Rolü ile Çok Şaşırtacak!
08 Eylül 2021 - 10:30

GİZEM KILIÇLI ROLÜ İLE SİNEM ÜNSAL TERS KÖŞE YAPACAK: “ŞİMDİYE KADAR İZLEMEDİĞİNİZ BİR SİNEM GÖRECEKSİNİZ.”

Proje tasarımı ve yönetmenliğini Gül Oğuz’un üstlendiği, Most Production imzalı FOX’un yeni sezon dizisi “Elbet Bir Gün”ün başrol oyuncularından Sinem Ünsal yeni rolü ile herkesi şaşırtacak.

Çekimleri İstanbul’da devam eden ve ekran için gün sayan dizide sevilen oyuncu, Gizem Kılıçlı karakteri ile izleyici karşısına çıkacak. Geçmişlerinden kaçan iki kız kardeşin sır ve heyecan dolu hikayesini ekrana taşıyan “Elbet Bir Gün” için imaj tazeleyen oyuncu hukuk mezunu, savunma sanatları eğitimi almış, evli bir kadını canlandıracak.

Yeni rolü için çok heyecanlı olan güzel oyuncu hazırlık süreci hakkında ise şunları söyledi: “Şimdiye kadar izlemediğiniz bir Sinem göreceksiniz. Projenin beni en heyecanlandıran yanlarından biri tam da bu.”

Canlandırdığı Gizem karakterinin adı gibi gizemli olduğunu belirten oyuncu rolü ve hikayeyi ise şöyle tarif etti: “Öncelikle ismi gibi bir kadın olduğunu söylemeliyim. Geçmişiyle geleceği arasında uçurum yaratmış kendi hayatında. Yarattığı bu büyük farklılığa adaptasyonu, hayatta kalabilme çabası, sevdikleri için yaptıkları… Öyle çok şey sayabilirim, o kadar çok sevdim ki Gizem’i... Ama en çok hayran olduğum yanı; çok güçlü bir karakter olması.”

Sinem Ünsal; “Elbet Bir Gün” dizisinde izleyicilerin, bambaşka dünyalara ait iki kız kardeşin ortak geçmişleri nedeniyle bir araya gelmek zorunda kalışını izleyeceklerini söyledi, “Sıfırdan kurdukları dünyalardaki insanların geride bırakmaya çalıştıkları sırlardan haberleri yoktur. Bir tarafta her şey rayında gibi görünürken diğer tarafta evliliklerinin ortasına bomba gibi düşen bu sırlar yüzünden fırtınalar kopuyor diyelim ve ilk bölüm için sabırsızlıkla bekleyelim bence.” dedi.

Nefes kesen hikayesi ile “Elbet Bir Gün”, yeni sezonda FOX’ta.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Tugay Bergama'da köylülerle buluştu
Başkan Tugay Bergama'da köylülerle buluştu
Uluslararası öğrenci hareketliliği ve eğitim turizmi
Uluslararası öğrenci hareketliliği ve eğitim turizmi