Setur, erken rezervasyonda sadece %1'ini önden ödeyerek tatilini garantileme fırsatı sunuyor

Setur, Kasım 2021’de başlayan erken rezervasyon kampanyasında %50’ye varan indirimler sağlıyor.

Setur, erken rezervasyonda sadece %1'ini önden ödeyerek tatilini garantileme fırsatı sunuyor
24 Şubat 2022 - 10:58

Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur, erken rezervasyonda sektörde ilk kez %1 önden ödeme ile hem tatili hem de indirimli fiyatları garantileme fırsatı sunuyor. Erken rezervasyon kampanyasında %50’ye varan indirimler de sağlayan Setur’un reklam filminde ünlü oyuncu Salih Bademci rol aldı.

Hareket etmenin önündeki engelleri kaldırarak hayatları zenginleştirme iç görüsüyle tüm yıla yayılan avantajlı fiyatlarla misafirlerine güvenilir ve hesaplı tatil imkanı sunan Setur, Kasım 2021’de başlayan erken rezervasyon kampanyasında %50’ye varan indirimler sağlıyor. Kampanya, tatil planlayanlara ödemelerini diledikleri gibi seçme olanağı sunarken, isteyenler sektörde ilk kez sunulan sadece %1 önden ödeme ile tatillerini garantileme olanağından yararlanabilecekler. İsteyen misafirler ödemeleri için 4 ay erteleme ya da 18 aya varan taksit seçeneğini tercih edebilecekler. Sadece %1’ini önden ödeyip hem tatillerini hem de fiyatları garantileyen misafirler kalan ödemeyi seyahatlerine 14 gün kala tamamlayabilecekler. 

Rol aldığı projelerle adından başarıyla söz ettiren Salih Bademci, Setur’un marka yüzü olarak erken rezervasyon reklam filminde eşi İmer Özgün ve kızı İklim ile birlikte kamera karşısına geçti.  

Erken rezervasyon büyük avantaj sağlıyor

Setur, erken rezervasyon kampanyası ile tatil severlere 2022 yazında Bodrum, Belek, Kemer, Çeşme, Fethiye, Side gibi ana destinasyonlara ek olarak, Selimiye, Bozburun, Datça, Cunda, Akyaka, Kaş, Kalkan gibi birbirinden güzel butik otellerin olduğu destinasyonlarda güvenilir ve fiyat avantajlı tatil imkanı sunuyor. 2022 yaz sezonunda turizmin özellikle yurt dışında gelmesi beklenen ziyaretçilerle ivmelenmesini beklediklerini belirten Setur Turizm Operasyon Direktörü Oktay Temeller, “Bu nedenle otellerde sezon içinde müsait yer bulmak çok zor olacak. Doluluk oranıyla beraber sezonda oluşacak artan talepten dolayı fiyatlarda da artış yaşayacağımızı öngörüyoruz. Bu yıl erken rezervasyon yapmak geçmiş yıllara oranla çok daha önemli. Misafirlerimiz hem istenilen otelde yer bulmak hem de doğru fiyata rezervasyon yaptırmak istiyorlarsa erken davranmaları gerekecek. Setur olarak, her yıl tatilcilere sunduğumuz erken rezervasyon fırsatında 2022 yaz tatili için yine %50’ye varan indirimler ve kişilerin tercihlerine göre farklı ödeme seçenekleri ile birlikte sektörde bir ilk olan sadece %1’ini önden ödeyip indirimli fiyatları garantileme fırsatını da sunuyoruz. Son iki yıldır olduğu gibi tatilcilerimizin güvenliğini her şeyin önünde tutuyor ve gerekli sertifikasyonlara sahip otellerle çalışıyoruz. Misafirlerimizi yurt içinde “Güvenli Turizm Serfikası” alan otellere yönlendirmeye ve turlarımızda alınan önlemlere dikkatle uymaya devam ediyoruz.” dedi.

 

SETUR HAKKINDA

1965 yılında Koç Holding şirketlerinden biri olarak kurulan Setur, turizm alanında yurt içi ve yurt dışına dönük tur operatörlüğü ile otel satışı, IATA uçak bileti satışı, vize hizmetleri, kongre ve seminer organizasyonları ve yurt dışı eğitim başlıklarında hizmetler sunuyor.

2001 yılında Türkiye’nin en büyük online kurumsal seyahat portalı BookinTurkey.com’u bünyesine alan Setur, 2017 yılında bu platformu Seturbiz.com ismiyle yenileyerek dijital alanda da önemli bir atılım gerçekleştirdi.

Duty Free işletmeciliğinde Türkiye’nin en köklü ve en yaygın markası olan Setur Duty Free, tüm yurda yayılan havalimanları, kara sınır kapıları ve deniz limanlarında yaklaşık 22 bin metrekarelik alanda, 20 bölge 46 mağazasıyla gümrüksüz satış mağazaları işletmeciliği yapmaya devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Robotiğe meraklı dünya çocukları İzmir'de buluşacak
Robotiğe meraklı dünya çocukları İzmir'de buluşacak
İZDENİZ ile mavi yolculuk keyfi: Yaz seferleri ile Foça, Urla ve Mordoğan'ı keşfedin!
İZDENİZ ile mavi yolculuk keyfi: Yaz seferleri ile Foça, Urla ve...