Seine Nehri Üzerinde Moda Buluşması

Le Défilé L’Oréal Paris, Paris Moda Haftası kapsamında, 30 Eylül‘de güzelliği ve modayı Seine Nehri üzerindeki yüzer podyumda bir araya getirdi. Defileyi, Seine Nehri kıyısındaki 200.000 kişi izlerken, 60 metrelik yüzen podyum, gözalıcı ihtişamıyla dikkat çekti.Le Défilé L’Oréal Paris için Seine Nehri 30 dakika boyunca trafiğe kapatıldı.

Seine Nehri Üzerinde Moda Buluşması
03 Ekim 2018 - 01:12

Le Défilé L’Oréal Paris, Seine Nehri üzerinde daha önce hiç yapılmamış, özel tasarım bir nehir podyumu üzerinde gerçekleşti. Nehir kıyısında geniş bir kitlenin izlemesi için tasarlanan Le Défilé L’Oréal Paris 2018 için, tıpkı geçtiğimiz yıl Paris'in en ünlü caddesi Champs-Elysées'de olduğu gibi Seine Nehri de defile süresince trafiğe kapatıldı.

L’Oréal Paris Küresel Marka Başkanı Pierre-Emmanuel Angeloglou, "Paris Moda Haftası’nda Le Défilé L’Oréal Paris ile herkesle sıra dışı bir deneyimi paylaşmak, bizim için çok önemli. Markamızın DNA'sını oluşturan Paris’te, arkamıza Seine Nehri'ni alarakgüzellik, yaratıcılık, moda ve çeşitlilik gibi bütün unsurları kutlamak ve vurgulamak adına bu eşsiz etkinlikte binlerce izleyiciyi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Amacımız, her zaman olduğu gibi, herkes için moda ve güzellik trendleri yaratmanın yolunu açmak" diye konuştu.

Le Défilé L’Oréal Paris: Güzellik ve Moda Bir Arada

30 Eylül Pazar günü ünlü isimler ve moda dünyasının ikonlarından oluşan olağanüstü kadro, her biri Parizyen yorumlardan esinlenmiş 12 modaevinin 2018-2019 Sonbahar/Kış kreasyonlarını L’Oréal Paris için Seine Nehri üzerine taşıdı. L’Oréal Paris ayrıca etkinlik kapsamında ikonikmücevher markası Maison Chopard ile iş birliği yaparak bütün dünyaya çok özel ve görkemli parçalardan oluşan bir seçki sundu.

Defiledeki tasarımcılar arasında; Ami, Atlein, Balmain, Elie Saab, Esteban Cortazar, Giambattista Valli, Isabel Marant, Jacquemus, Miu Miu, Off White, Pierre Hardy, Poiret, Sonia Rykiel yer aldı.

Çeşitliliğe dair mesajı savunan isimler arasında; Bianca Balti, Thylane Blondeau, Maria Borges, Elle Fanning, Luma Grothe, Davika Hoorne, Sonam Kapoor, Liya Kebede, Aja Naomi King, Doutzen Kroes, Eva Longoria, Andie McDowell, Soo Joo Park, Nikolaj Coster Waldau, Ming Xi, her ikisi de yakın zamanda markaya katılan Duckie Thot ve Marie Bochet öne çıktı.

Nehirden Sokağa Sıcak Trendler

Makyaj sanatçısı Val Garland'ın makyajı ve dünyaca ünlü saç sanatçısı Stephane Lancien'in tasarladığı saçlar ile L'Oréal Paris'in izleyenlere renkli anlar yaşattı.

Le Défilé L’Oréal Paris’e Dair Notlar:

L’Oréal Paris, nehir defilesi ile güzellik ve modanın sinerjisini bambaşka bir boyuta taşıdı.

  • Nehir kıyısında 200.000 kişi defileyi izledi.
  • 30'u aşkın ülkede canlı yayın gerçekleşti.
  • Gösteride makyaj dahisi Val Garland ile saç dehası Stéphane Lancien imzalı 70 saç ve makyaj tasarımı yer aldı.
  • Defilede yaklaşık 9.545 saç ve makyaj ürünü kullanıldı.
  • Parizyen tarzdan esinlenen 12 tasarımcı defilede yer aldı.
  • Özel tasarlanmış 60 metrelik yüzen podyum, gözalıcı ihtişamıyla dikkat çekti.
  • Defile için Seine Nehri 30 dakika boyunca trafiğe kapatıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adil Kırgöz: Sosyal belediyeciliğe önem vereceğiz!
Adil Kırgöz: Sosyal belediyeciliğe önem vereceğiz!
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde "Yapay Zeka ve Akıllı Şehirler Müdürlüğü" Kuruldu!
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde "Yapay Zeka ve Akıllı Şehirler...