Özdilek ile çocuklar okula dönüş için hazır!

*150 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kuponu Özdilek’ten hediye

Özdilek ile çocuklar okula dönüş için hazır!
27 Ağustos 2020 - 13:28

Pandemi nedeniyle uzun bir aradan sonra başlayacak eğitim – öğretim yılı için hazırlıklara hız verildi. Okulların açılacak olmasıyla birlikte arkadaşlarına ve öğretmenlerine yeniden kavuşacak olmanın mutluluğunu yaşayan öğrenciler için kırtasiye alışverişleri de ayrı bir heyecan oluşturuyor.

Covid-19’a karşı güvenlik ve hijyen önlemlerini üst seviyede tutarak misafirlerine güvenli alışveriş imkanı sağlayan Özdilek’te “önce sağlık sonra hizmet anlayışı” benimsenirken, çocuklar için bu sezon “Okulumu Özledim Önlemlerimi Aldım” mottosuyla hizmet veriliyor.

Okul araç ve gereçleri, defterler, kalemler, çantalar ve öğrencilerin okulda ihtiyaç duyacağı birçok ürün grubu; Özdilek AVM’lerinde, departman mağazalarında ve Özdilek çevrim içi alışveriş sitesi Özdilekteyim.com’da satışa sunuluyor.

Okul alışverişlerinin güvenli adresi Özdilek

Özdilek’in kırtasiye reyonlarında taze hava beslemesi, havalandırma sistemleriyle sürekli ve artırılmış olarak yapılıyor. Tüm yüzeyler, sıklıkla dezenfekte ediliyor; tüm alanlarda ve sık temas edilen noktalarda el antiseptiği bulunduruluyor. Her bir alanın temizliğinde, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan Biyosidal Ürünler Yönetmeliği’ne uygun üretilmiş, ruhsatlı temizlik ve hijyen ürünleri kullanılıyor ve kullanılan temizlik ürünlerinin hiç biri insan ve çevre sağlığına zarar vermiyor. Bakteri, virüs ve mantarlara karşı %99 çözüm sunan çevre dostu ürünler, mağaza içerisinde kullanılıyor. Kırtasiye reyonları ve stant araları, sosyal mesafenin korunabildiği güvenli dolaşım düzenine uygun hale getirilerek misafirler ağırlanıyor.

Hem satış noktalarındaki hijyen önlemleri hem de satışa sunduğu ürünlerin güvenliği ve kalitesi konusunda hassas davranan Özdilek, yüzlerce çeşit kırtasiye ürününü uygun fiyatlarla kullanıcılarına sunuyor. Özdilek’ten alınacak kırtasiye ürünlerinin hiçbirinde azo boyar madde, fitalat, ağır metaller, nikel, alerjen ve kanserojen boyar maddeler, PAH ve formaldehit gibi insan sağlığını tehdit eden unsurlar bulunmuyor.

25 TL indirim kuponu Özdilek’ten

Yeni ders zili çalmadan önce Özdilek’te kaçırılmayacak fırsatlar yine kullanıcılarını bekliyor. 28 Ağustos ve 7 Ekim tarihleri arasında Özdilek departman mağazalarından, hipermarketlerinden, Kafe Safahat ve Safahat Lokantalarından tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde misafirlere, 150 TL üzeri ve katlarındaki kırtasiye alışverişlerinde kullanılabilecek 25 TL indirim kuponu hediye edilecek. İndirim kuponları 8 Kasım tarihine kadar kullanılabilecek.

Kırtasiye malzemelerinin başında gelen okul defteri, kalem, boyama seti, silgi ve kalemtıraş gibi kırtasiye ihtiyaçları ve çocuklar için konforlu okul çantaları da Özdilek’te satışa sunuluyor. Kaliteli ve güvenli markaların çizgi film karakterli lisanslı okul çantaları, beslenme çantaları, kalem kutuları, dosya çantaları, hobi ve eğitici ürünleri de yeni eğitim öğretim yılında kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

*28 Ağustos – 7 Ekim 2020 tarihleri arasında Özdilek departman mağazalarından, hipermarketlerinden, Kafe Safahatlardan ve Safahat Lokantalarından tek seferde yapılacak 150 TL tutarındaki alışverişlerinize 25 TL’lik indirim kuponu hediye verilecektir. Kazanılan indirim kuponu 150 TL üzeri ve katlarındaki kırtasiye alışverişlerinde kullanılabilecektir. 25 TL’lik indirim kuponları ayrı ayrı verilecek olup, en fazla 5 adet kupon kazanılabilecektir. Kazanılan ayrı indirim kuponları birleştirilemez, nakde çevrilemez ve kupon karşılığı para iadesi yapılamaz. Toplu satışlar, hediye kart alımları, alkol ve tütün ürünleri, şans oyunları, çek kullanımlarındaki plastik poşetler ve fotokopi kağıtları kampanyaya dahil değildir. Kazanılan kuponların son kullanım tarihi 8 Kasım 2020’dir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Toplumda Artan Şüphe ve Kuşku: Nedenleri ve Sonuçları
Toplumda Artan Şüphe ve Kuşku: Nedenleri ve Sonuçları
Çandarlı'da Gece Yarısı Çıkan Yangın 8 Saatte Kontrol Altına Alındı!
Çandarlı'da Gece Yarısı Çıkan Yangın 8 Saatte Kontrol Altına...