Nezih Özuyar resmi adaylık başvurusunu yaptı
Daha önce medya yolu ile Bergama kamuoyuna İYİ Parti’den Belediye Başkanlığı için aday adaylığını ilan eden Nezih Özuyar, resmi başvurusunu da yaptı.
![Nezih Özuyar resmi adaylık başvurusunu yaptı](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2023/12/nezih-ozuyar-resmi-adaylik-basvurusunu-yapti.jpg)
28 Aralık 2023 - 23:54
Daha önce medya yolu ile Bergama kamuoyuna İYİ Parti’den Belediye Başkanlığı için aday adaylığını ilan eden Nezih Özuyar, resmi başvurusunu da yaptı.
Aday adaylığı dosyasını İYİ Parti Bergama İlçe Başkanı Gökhan Engel’e teslim eden Nezih Özuyar, başvuru sonrasında düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi: "Bu başvuru ile resmi olarak aday adaylık sürecimi başlatmış bulunuyorum. Beni hepiniz tanıyorsunuz emekli Albay ve İnşaat Mühendisiyim. Bergama doğumluyum. 2018 yılından beri İyi Parti de siyaset yapıyorum. Bergama’nın Belediyecilikte iyi yolda yürümesi için aday adayı oldum. Partim beni adaylık için uygun görürse halkımızın teveccühüne nail olacağıma inanıyorum. Bergama belediyesi şu anda çok kötü yönetiliyor. Yapılan yol işleri şartnamelere uygun olmayan bir şekilde yapılmakta. Ben hem Belediye Başkanı Aday adayı hem de meclis üyem Olgu Hanım ile belediye meclis üyesi olarak Bergama belediyesinin faaliyetlerini yakından izliyor ve halkımızı bilgilendiriyoruz”
Öte yandan Bergama Belediye Meclis üyeliği için, İYİ Parti 28. dönem milletvekili adayı Dinçer Işıktaş da aday adaylığı başvurunda bulundu.
Aday adaylığı dosyasını İYİ Parti Bergama İlçe Başkanı Gökhan Engel’e teslim eden Nezih Özuyar, başvuru sonrasında düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi: "Bu başvuru ile resmi olarak aday adaylık sürecimi başlatmış bulunuyorum. Beni hepiniz tanıyorsunuz emekli Albay ve İnşaat Mühendisiyim. Bergama doğumluyum. 2018 yılından beri İyi Parti de siyaset yapıyorum. Bergama’nın Belediyecilikte iyi yolda yürümesi için aday adayı oldum. Partim beni adaylık için uygun görürse halkımızın teveccühüne nail olacağıma inanıyorum. Bergama belediyesi şu anda çok kötü yönetiliyor. Yapılan yol işleri şartnamelere uygun olmayan bir şekilde yapılmakta. Ben hem Belediye Başkanı Aday adayı hem de meclis üyem Olgu Hanım ile belediye meclis üyesi olarak Bergama belediyesinin faaliyetlerini yakından izliyor ve halkımızı bilgilendiriyoruz”
Öte yandan Bergama Belediye Meclis üyeliği için, İYİ Parti 28. dönem milletvekili adayı Dinçer Işıktaş da aday adaylığı başvurunda bulundu.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR