Mustafa Karslıoğlu, Radyo Tatlıses'te programa başladı

İzmir’in başarılı radyo programcısı ve sunucusu Mustafa Karslıoğlu’nu kadrosuna ekleyen Radyo Tatlıses, ...

Mustafa Karslıoğlu, Radyo Tatlıses'te programa başladı
15 Ağustos 2020 - 18:04
İzmir’in Ünlü Radyo Programcısı Mustafa Karslıoğlu, Radyo Tatlıses’te programa başladı. Merkezini İzmir’e taşıyan Radyo Tatlıses, İzmir’den yayın yapan tek ulusal radyo özelliğiyle de dikkat çekiyor.

İbrahim Tatlıses, uzun bir aranın ardından Şubat ayında Radyo Tatlıses’e tekrar kavuştu. Bu tarihten itibaren adeta atağa kalkan Radyo Tatlıses, ünlü radyocularla tek tek anlaşarak şahane bir ekip oluşturdu. ‘Muzo İle Yastık Sohbetleri’ ve ‘İstanbullu Show’ gibi önemli programcıları kadrosuna dahil eden Radyo Tatlıses, merkezini İzmir’e taşıdı. Radyo, İzmir’den yayın yapan tek ulusal radyo özelliğini koruyor.  ‘Türkiye’nin En Tatlı Radyosu’ sloganıyla her gün eğlenceli programlarıyla dinleyicilere müzik ziyafeti yaşatan radyo, kısa sürede dinleyicilerin beğenisini kazandı. Ekibe radyo dünyasından yine sürpriz isimlerinde katılacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İzmir’in başarılı radyo programcısı ve sunucusu Mustafa Karslıoğlu’nu kadrosuna ekleyen Radyo Tatlıses, dinleyicilere tatlı bir radyo frekansı sunuyor. Ekibe yeni dahil olan Karslıoğlu, programında dinleyicilerine bol kahkahalı dakikalar geçirtiyor. Radyo programına sanat dünyasının ünlü isimlerini konuk olarak alan Karslıoğlu, yaptığı eğlenceli programlarla başarısını tüm Türkiye’ye duyurmayı başardı
1993 yılından beri radyo programı yapan ünlü radyocu ve sunucu Karslıoğlu, uzun yıllardır ‘Çok Canlı Show’ programını hazırlayıp sunuyor. Ayrıca başarılı radyocu, Radyo Akademi Ödülleri’ni 2015, 2016 ve 2017 yıllarında 3 kez üst üste alarak üstün bir başarıya imza attı.

Radyo Tatlıses’e transfer olan Karslıoğlu “İlk defa ulusal bir radyoda yayın yapmanın heyecanını yaşadım. İlk haftam olmasına rağmen çok güzel tepkiler aldım. En başta bana bu imkanı veren İbrahim Tatlıses’e, Tatlıses Şirketler Grubu Genel Müdürü Şule Çınlama Hanım’a, Genel Yayın Koordinatörü Derya Altunkaynak’a çok teşekkür ediyorum. Daha önce başka bir radyo kanalında İbrahim Tatlıses’i konuk almıştım. Şu an onun radyosunda program yapmaya başladım. Çok mutluyum. İnşallah İbrahim Tatlıses’i ‘Çok Canlı Show’a bu kez Radyo Tatlıses’te konuk almak isterim” dedi.

İzmir’in özel etkinliklerinde farklı ve enerjik sunumuyla dikkat çeken Karslıoğlu, sunumların da aranan ismi oldu. Pandemi öncesi birbirinden ünlü isimlerin etkinliklerine ayrı bir renk katmayı başardı. Karslıoğlu’nun sunum yaptığı ünlüler arasında Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar, Ata Demirer, Demet Akbağ, Ali Sunal, Nuri Alço, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Burak Özçivit, İrem Derici, Haluk Levent, Burcu Biricik, Mustafa Ceceli, Volkan Konak, Elçin Sangu, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Sinan Bengier, Ayberk Atilla, Gupse Özay, Halil Sezai, Tuğba Özerk, Tuğba Yurt, Salih Kalyon, Tolga Çevik, Nihat Hatipoğlu, Derya Köroğlu, Sinan Bengier, Murat Dalkılıç, Cem Belevi, Gülşen, Lara, Sermiyan Midyat, Demet Evgar, Emre Karayel, Çağlar Çorumlu, Ozan Çolakoğlu, Barış Arduç, Binnur Kaya gibi isimler yer alıyor.  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Tugay: "Aliağa'da kontrolsüz gemi sökümüne izin verilemez"
Başkan Tugay: “Aliağa'da kontrolsüz gemi sökümüne izin...
İran, tuzağa mı çekilmek isteniyor?
İran, tuzağa mı çekilmek isteniyor?