Morhipo Market'ten ilk alışverişe özel 20 TL indirim

Online alışverişte sunduğu ayrıcalıklara geçtiğimiz aylarda market hizmetini de ekleyen Morhipo.com, Morhipo Market için istegelsin ile güçlerini birleştirdi.

Morhipo Market'ten ilk alışverişe özel 20 TL indirim
09 Ekim 2020 - 11:47
Taze sebze-meyveden temizlik ürünlerine, atıştırmalıklardan içeceklere, dondurulmuş gıdadan dünya mutfaklarından seçeneklere, kişisel bakım ürünlerinden evcil hayvan dostlarımızın ihtiyaçlarına kadar 7 binden fazla ürünü market fiyatlarıyla ve istegelsin güvencesiyle müşteriyle buluşturan Morhipo Market, ilk alışverişe özel 100 TL ve üzeri sepete, 20 TL indirim fırsatı sunuyor.
 
Online alışverişte sunduğu ayrıcalıklara geçtiğimiz aylarda market hizmetini de ekleyen Morhipo.com, Morhipo Market için istegelsin ile güçlerini birleştirdi. Kaliteli hizmet, uygun fiyat ve koşulsuz müşteri mutluluğu ilkeleriyle yola çıkan Morhipo Market, randevulu teslimat ayrıcalığıyla müşterilerin market ihtiyaçlarına da yanıt veriyor. Taze sebze ve meyve, et ve şarküteri, dünya mutfağından seçenekler, vegan beslenmeye yönelik alternatifler, sporcu takviyeleri gibi seçeneklerle zengin bir gıda reyonu bulunan market; temizlik, kişisel bakım, kırtasiye, oyuncak, ofis ihtiyaçları gibi alanlarda da binlerce ürünü müşterilerine sunuyor.
 
Morhipo Market'ten siparişlerini oluşturan ve teslimat tarihlerini kendileri belirleyen müşteriler, evlerinin konforunda market alışverişinin keyfini çıkarıyor.  Üstelik 31 Ekim'e kadar yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişe 20 TL indirimle, yeni kullanıcılar harika bir tanışma fırsatı yakalıyor.
 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adil Kırgöz: Sosyal belediyeciliğe önem vereceğiz!
Adil Kırgöz: Sosyal belediyeciliğe önem vereceğiz!
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde "Yapay Zeka ve Akıllı Şehirler Müdürlüğü" Kuruldu!
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde "Yapay Zeka ve Akıllı Şehirler...