Milli Voleybolcu İlkin Aydın'a 'Üsküdar Üniversitesi Özel Ödülü'
Üsküdar Üniversitesi 2023-2024 Akademik Yılı açılışı, düzenlenen törenle gerçekleştirildi. Törende, ‘Üsküdar Üniversitesi Özel Ödülü’ Türkiye A Milli Voleybol Takımı’na verildi.
![Milli Voleybolcu İlkin Aydın'a 'Üsküdar Üniversitesi Özel Ödülü'](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2023/10/milli-voleybolcu-ilkin-aydin-a-uskudar-universitesi-ozel-odulu.jpg)
25 Ekim 2023 - 23:21
Üsküdar Üniversitesi Özel Ödülü’ Türkiye A Milli Voleybol Takımı adına Milli voleybolcu İlkin Aydın’a takdim edildi
Üsküdar Üniversitesi 2023-2024 Akademik Yılı açılışı, düzenlenen törenle gerçekleştirildi. Törende, ‘Üsküdar Üniversitesi Özel Ödülü’ Türkiye A Milli Voleybol Takımı’na verildi.Üsküdar Üniversitesi Merkez Yerleşke Nermin Tarhan Konferans Salonu’ndaki törende, ‘Üsküdar Üniversitesi Özel Ödülü’ Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile Üsküdar Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Furkan Tarhan ve Rektör Prof. Dr. Nazife Güngör tarafından Türkiye A Milli Voleybol Takımı adına Milli Voleybolcu ve Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü 1. Sınıf Öğrencisi İlkin Aydın’a takdim edildi.
Şampiyonlukta giydiği imzalı formasını hediye etti
İlkin Aydın, şampiyonluk karşılaşmalarında giydiği ve üzerinde Milli Takımdan oyuncu arkadaşlarının imzası bulunan formasını hediye etti. Aynı zamanda Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümü öğrencisi olan Milli voleybulcu İlkin Aydın, törende yaptığı konuşmada, şunları söyledi: “Türkiye’de hem meslek sahibi olup hem de okul okumanın ne kadar zor olduğunu bildiğinizi düşünüyorum. Bu fırsatı bana verdiğiniz için çok teşekkür ederim, çünkü spor ne kadar bir meslek haline gelse de olabilecek sakatlıklardan ötürü her zaman durma noktasına gelebiliyor. O nedenle ben her zaman elimde bir diplomam olsun istedim. Bu zamana kadar da çabalıyordum, şu anda Üsküdar Üniversitesinde olduğum için çok mutluyum. Bu fırsatı bana veren herkese çok teşekkür ediyorum.” - Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR