Manisa'da Kırsal Kalkınmaya Yönelik Destekler Sürüyor
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesinin kırsala yönelik desteklerinin fidan dağıtımıyla devam ettiğini söyledi.
![Manisa'da Kırsal Kalkınmaya Yönelik Destekler Sürüyor](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2022/11/manisa-da-kirsal-kalkinmaya-yonelik-destekler-suruyor.jpg)
28 Kasım 2022 - 22:47
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesinin kırsala yönelik desteklerinin fidan dağıtımıyla devam ettiğini söyledi. İlk etapta 72 bin 700 adet zeytin fidanını üreticilerle buluşturduklarını belirten Başkan Ergün, Aralık ayında yapılacak desteklerden de söz etti.
Manisa Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerine kırsal kalkınmaya yönelik destekleri anlatan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Kırsal kalkınmaya yönelik desteklerimizi de aralıksız sürdürüyoruz. Meyve Yetiştiriciliğini Geliştirme Projemiz kapsamında yılsonuna kadar çiftçilerimize 150 bin adet meyve fidanı dağıtacağız. Biliyorsunuz geçtiğimiz yıllarda da 350 bin adet meyve fidanını çiftçilerimize teslim etmiştik. Bu yıl ki desteğimize 72 bin 700 zeytin fidanı dağıtımıyla başladık. Bunun akabinde Aralık ayında 25 bin 700 adet Ceviz, 6 bin 800 adet Badem, 4 bin 200 adet Cennet Elması, 36 bin adet İncir, 400 adet Ayva, 300 adet Aronya ve 800 adet Kestane fidanını üreticimizle buluşturmuş olacağız. İnşallah, bereketli ve bol kazanç olarak çiftçimize geri döner diyor, desteğimizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
![Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesinin kırsala yönelik desteklerinin fidan dağıtımıyla devam ettiğini söyledi.](https://www.mahalligundem.com/images/arsiv/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/mahalligundem.com/_manisa_.JPG)
Manisa Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerine kırsal kalkınmaya yönelik destekleri anlatan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Kırsal kalkınmaya yönelik desteklerimizi de aralıksız sürdürüyoruz. Meyve Yetiştiriciliğini Geliştirme Projemiz kapsamında yılsonuna kadar çiftçilerimize 150 bin adet meyve fidanı dağıtacağız. Biliyorsunuz geçtiğimiz yıllarda da 350 bin adet meyve fidanını çiftçilerimize teslim etmiştik. Bu yıl ki desteğimize 72 bin 700 zeytin fidanı dağıtımıyla başladık. Bunun akabinde Aralık ayında 25 bin 700 adet Ceviz, 6 bin 800 adet Badem, 4 bin 200 adet Cennet Elması, 36 bin adet İncir, 400 adet Ayva, 300 adet Aronya ve 800 adet Kestane fidanını üreticimizle buluşturmuş olacağız. İnşallah, bereketli ve bol kazanç olarak çiftçimize geri döner diyor, desteğimizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai