Manisa Büyükşehir'den Aydınlatma Çalışması

    Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde vatandaşların istek ve talepleri doğrultusunda proje ve yatırımlarını sürdürüyor.

    Manisa Büyükşehir'den Aydınlatma Çalışması
    05 Şubat 2023 - 16:32

    Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesi İzmir Caddesi üzerinde YSE Kavşağı ile Moris Şinasi Kavşağı arasında kalan kısımdaki orta refüjde aydınlatma çalışması yaptı. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin modern aydınlatma elemanları bölgeyi aydınlık hale getirirken, caddeye güzel bir görünüm kazandırdı.

    Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde vatandaşların istek ve talepleri doğrultusunda proje ve yatırımlarını sürdürüyor. Bu kapsamda faaliyetlerini sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesi İzmir Caddesi üzerinde de ilave aydınlatma çalışması yaptı. Fen İşleri Dairesi’nden çalışmaya ilişkin yapılan bilgilendirmede, “İzmir Caddesi üzerinde YSE Kavşağı ile Moris Şinasi Kavşağı arasındaki orta refüj üzerinde modern aydınlatma elemanlarının montajı tamamlandı. Bu bölge trafik akışı ve insan sirkülasyonu açısından yoğun bir güzergah. Araç sürücülerimiz ve vatandaşlarımız yaptığımız düzenleme ile bu alanı daha güvenli kullanabilecekler. Çalışmamızla birlikte alan hem daha aydınlık hale geldi hem de daha güzel bir görüntü kazandı. Programımız dahilinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hayırlı olsun” ifadelerine yer verildi.

      YORUMLAR

      • 0 Yorum

      İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
      Yaşar Üniversitesi'nden deprem paneli: Güçlendirmede ve denetim şart
      Yaşar Üniversitesi'nden deprem paneli: Güçlendirmede ve denetim...
      AK Partili Baran'dan Cemil Tugay'a "Züğürt Ağa" Benzetmesi
      AK Partili Baran'dan Cemil Tugay'a "Züğürt Ağa" Benzetmesi