MABEM'de eğitim online devam ediyor
Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin eğitim alanındaki en önemli projelerinden bir tanesi olan MABEM'ler, tam kapanma sürecinde online eğitim ile öğrencilerine destek vermeye devam ediyor.
![MABEM'de eğitim online devam ediyor](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2021/05/mabem-de-egitim-online-devam-ediyor.jpg)
06 Mayıs 2021 - 01:59
Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin eğitim alanındaki en önemli projelerinden bir tanesi olan MABEM'ler, tam kapanma sürecinde online eğitim ile öğrencilerine destek vermeye devam ediyor.
Tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 salgını önlemleri kapsamında Türkiye genelinde tam kapanma sürecine girildi. Yaşanan salgın dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin 17 ilçede hayata geçirdiği MABEM'lerde eğitim gören öğrencilerin eğitimlerinin aksamaması için uzaktan eğitime başlanıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün talimatları doğrultusunda MABEM'de gerçekleştirilen eğitimin aksamaması adına öğrencilere online eğitimle destek veriliyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Fırat Özcan da online eğitime katılarak tüm öğrencilere başarılar diledi. Online eğitim sürecini anlatan Daire Başkanı Fırat Özcan, "Öğrencilerimizin sınavlarda başarılı olabilmeleri için online denemeleri ve öğrencilerin konu eksikliklerini gidermek adına uzaktan eğitim sistemimizi faaliyete geçirdik. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde, kurumlarımızda eğitim gören tüm öğrencilerimizin yanlarında olmaya devam edeceğiz" dedi.
Tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 salgını önlemleri kapsamında Türkiye genelinde tam kapanma sürecine girildi. Yaşanan salgın dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin 17 ilçede hayata geçirdiği MABEM'lerde eğitim gören öğrencilerin eğitimlerinin aksamaması için uzaktan eğitime başlanıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün talimatları doğrultusunda MABEM'de gerçekleştirilen eğitimin aksamaması adına öğrencilere online eğitimle destek veriliyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Fırat Özcan da online eğitime katılarak tüm öğrencilere başarılar diledi. Online eğitim sürecini anlatan Daire Başkanı Fırat Özcan, "Öğrencilerimizin sınavlarda başarılı olabilmeleri için online denemeleri ve öğrencilerin konu eksikliklerini gidermek adına uzaktan eğitim sistemimizi faaliyete geçirdik. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde, kurumlarımızda eğitim gören tüm öğrencilerimizin yanlarında olmaya devam edeceğiz" dedi.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai