Kütahya Porselen'den Yaz Sofralarına Keyif Katan Tasarımlar

Yaz sofralarınızın lezzetleri kadar stiliyle de sizi yansıtması için Kütahya Porselen’de çok özel seçenekler sizi bekliyor.

Kütahya Porselen'den Yaz Sofralarına Keyif Katan Tasarımlar
08 Temmuz 2022 - 17:08

YAZ SOFRALARININ EN GÜZEL YERİNDE KÜTAHYA PORSELEN

Yaz sofralarınızın lezzetleri kadar stiliyle de sizi yansıtması için Kütahya Porselen’de çok özel seçenekler sizi bekliyor. Yazın izlerini taşıyan desenlere ve renklere sahip koleksiyonları ile kahvaltılardan özel kutlamalara, gün boyu keyifli buluşmalara eşlik eden Kütahya Porselen, yazın enerjisini sofralara taşıyor.

Tarz sahibi koleksiyonları ve ödüllü tasarımları sofralarla buluşturan Kütahya Porselen, Karim Rashid imzalı Skallop koleksiyonu ile tıpkı doğa gibi benzersiz formların buluştuğu şık ve sıra dışı parçaları yaz davetlerinize taşırken; marin temalı koleksiyonlarıyla da yaz esintisini sofralarınıza getiriyor. 

Skallop, yazın doğallığını sofralara taşıyor

Bugüne dek birçok değerli tasarımcı ile birlikte ödüllü tasarımlara hayat vererek, fark yaratan bu tasarımları sofralar ile buluşturan Kütahya Porselen’in Karim Rashid imzalı koleksiyonu Skallop, amorf formu, renkleri ve elde yapılmış görüntüsü ile dikkat çekiyor. 
Antique White ve Coloured olmak üzere iki seriden oluşan Skallop, düz tabaktan peynir tabağına, çay fincanından kupa ve kâselere kadar farklı boylarda ürünleriyle yemeklerden kokteyllere davetlerin en güzel yerinde bulunuyor. Antique White serisi, deniztarağının kendine özgü rengiyle zamansız bir ruhu temsil ederken, Coloured serisinde mavi ve pembe tonları yer alıyor. Skallop koleksiyonu ile bu yaz ve her yaz sadeliğin ferahlığı sofralarınızı sarıyor.  

Marin esintisi

Mavi ile beyazı en güzel şekilde buluşturan Kütahya Porselen serileri, yaz sofralarınıza deniz esintisini taşıyor. Kütahya Porselen Marine Serisi 24 Parça Yemek Setlerinden pusula desenli olan set sofradaki herkesi kendine hayran bırakırken; istiridye, denizatı, balık gibi desenlerin süslediği diğer set ise yaz sofralarınıza şık bir dokunuş katıyor. 
Sevdiklerinizle yaz sofralarının başında geçirdiğiniz anlara şıklık ve konfor katan Kütahya Porselen, 18 Parça İkram Seti ile mavi ve beyaz renklerin dinlendirici etkisini ve zarafetini sofralara taşırken, dikdörtgen ve kare formundaki tabaklarıyla fonksiyonel bir kullanım da sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin ölümünün politik sonuçları ne olur?
İran Cumhurbaşkanı Reisi’nin ölümünün politik sonuçları ne...
İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin Helikopter Kazası: Emekli Pilot Kazım Dalkıran Değerlendirdi
İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin Helikopter Kazası: Emekli Pilot...