Konyasporlu Oyuncular Epilepsi Farkındalığına Dikkat Çekti
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPORLU OYUNCULARDAN EPİLEPSİ FARKINDALIK MESAJI
![Konyasporlu Oyuncular Epilepsi Farkındalığına Dikkat Çekti](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2022/02/konyasporlu-oyuncular-epilepsi-farkindaligina-dikkat-cekti.jpg)
19 Şubat 2022 - 13:28
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR: “FARKINDA OL, DESTEK OL EPİLEPSİ İÇİN BAK” DEDİ
İttifak Holding Konyaspor, Kasımpaşa ile oynadığı Spor Toto Süper Lig maçına “Farkında Ol, Destek Ol, Epilepsi İçin Bak” pankartıyla çıktıİttifak Holding Konyaspor, Türk Epilepsi ile Savaş Derneği'nin Epilepsi İçin Bak farkındalık kampanyasına destek oldu. İttifak Holding Konyasporlu oyuncular Kasımpaşa ile yaptıkları Spor Toto Süper Lig maçında sahaya, "Farkında Ol, Destek Ol, Epilepsi İçin Bak” yazılı pankartla çıktı.
İttifak Holding Konyaspor, Dünya Epilepsi Günü kapsamında epilepsi hastalarının toplumda karşılaştıkları ön yargılara dikkat çekmek ve bu konuda farkındalık oluşturmak için Epilepsi İçin Bak farkındalık kampanyasına anlamlı bir destek verdi.
Epilepsi farkındalığında benim de bir katkım olsun diyorsanız Türk Epilepsi ile Savaş Derneği sizi, Epilepsi İçin Bak Instagram sayfasında yer alan #MorGözlük filtresiyle kendi fotoğrafını çekip farkındalık mesajları, #EpilepsiİçinBak ve #UzunLafınKısası etiketleriyle sosyal medya hesaplarında paylaşmaya ve farkındalığın bir parçası olmaya davet ediyor.
Epilepsi İçin Bak Hakkında: Türk Epilepsi İle Savaş Derneği’nin UCB Pharma’nın koşulsuz desteğiyle, 2017 yılından beri hayata geçirilen Epilepsi İçin Bak farkındalık kampanyası bu yıl altıncı yılında… Epilepsi İçin Bak farkındalık kampanyası, epilepsili bireylerin de herkes gibi hayatlarına devam edebilecekleri, okuyabilecekleri, çalışabilecekleri, evlenebilecekleri, çocuk sahibi olabilecekleri ve başarılı işlere imza atabileceklerinin farkındalığını artırmayı amaçlıyor. Epilepsi İçin Bak farkındalık kampanyasının taşıyıcı ikonu olarak epilepsi hastalarına olan bakış açımızı değiştirmemiz gerektiğini sembolize eden mor gözlükler kullanılıyor.
Epilepsi hastalığı ve Epilepsi İçin Bak farkındalık kampanyasıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için www.epilepsiicinbak.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai