Kemal Ayriç: Demokrat Parti ülkemize ve kentimize önemli hizmetler yaptı
Demokrat Parti Bergama Belediye Başkan Adayı Kemal Ayriç, Bakırçay gazetesine açıklamalarda bulundu.
![Kemal Ayriç: Demokrat Parti ülkemize ve kentimize önemli hizmetler yaptı](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/03/kemal-ayric-demokrat-parti-ulkemize-ve-kentimize-onemli-hizmetler-yapti.jpg)
04 Mart 2024 - 22:35
Demokrat Parti Bergama Belediye Başkan Adayı Kemal Ayriç, “Siyasette hep Demokrat Parti’de oldum. Önce Adalet Partisi, daha sonra Doğru Yol Partisi ve Demokrat Parti’de oldum. Demokrat Parti, ülkemizde 75 yıllık köklü bir parti. Bergama’da ve ülkemizde birbirinden önemli hizmetler Demokrat Parti ve Adalet Partisi eliyle gerçekleştirildi” dedi.
Kemal Ayriç’in açıklamalarından satır başları şöyle:
“1965 yılında Bitlis’te doğdum. 1970 yılında ailem ile Bergama’ya geldik. Burada ilkokulu bitirdim. 12 yıl baba mesleğim olan Atatürk Mahallesinde kahvehane işlettim. Uzun süre zeytin, pamuk ve tütün tarlalarında tarım işçiliği yaptım. Daha sonra inşaat ustalığına başladım ve inşaatlar yaptım. 2007 yılında evlatlarıma bir iş kurmak için iş makinesi aldım. 2007 yılında Koza Altın’da iş makinem ile 3 yıl çalıştım. Daha sonra piyasada çalışmaya başladım.
Siyasette hep Demokrat Parti’de oldum. Önce Adalet Partisi, daha sonra Doğru Yol Partisi ve Demokrat Parti’de oldum. Demokrat Parti, ülkemizde 75 yıllık köklü bir parti. Bergama’da ve ülkemizde birbirinden önemli hizmetler Demokrat Parti ve Adalet Partisi eliyle gerçekleştirildi.
Bergama için iyi projelerimiz var. En önemlisi de gençlerimiz ve çocuklarımızı sosyal medya alışkanlığından vazgeçirecek projelere yer vermek. Bunun için okullarımız ve muhtarlarımız ile birlikte çalışacağız. Halkımızın takdiri ile seçilirsem eski belediye başkanlarımız ve muhtarlarımız ile birlikte ilçemizi ve belediyemizi yöneteceğim.”
Kemal Ayriç’in açıklamalarından satır başları şöyle:
“1965 yılında Bitlis’te doğdum. 1970 yılında ailem ile Bergama’ya geldik. Burada ilkokulu bitirdim. 12 yıl baba mesleğim olan Atatürk Mahallesinde kahvehane işlettim. Uzun süre zeytin, pamuk ve tütün tarlalarında tarım işçiliği yaptım. Daha sonra inşaat ustalığına başladım ve inşaatlar yaptım. 2007 yılında evlatlarıma bir iş kurmak için iş makinesi aldım. 2007 yılında Koza Altın’da iş makinem ile 3 yıl çalıştım. Daha sonra piyasada çalışmaya başladım.
Siyasette hep Demokrat Parti’de oldum. Önce Adalet Partisi, daha sonra Doğru Yol Partisi ve Demokrat Parti’de oldum. Demokrat Parti, ülkemizde 75 yıllık köklü bir parti. Bergama’da ve ülkemizde birbirinden önemli hizmetler Demokrat Parti ve Adalet Partisi eliyle gerçekleştirildi.
Bergama için iyi projelerimiz var. En önemlisi de gençlerimiz ve çocuklarımızı sosyal medya alışkanlığından vazgeçirecek projelere yer vermek. Bunun için okullarımız ve muhtarlarımız ile birlikte çalışacağız. Halkımızın takdiri ile seçilirsem eski belediye başkanlarımız ve muhtarlarımız ile birlikte ilçemizi ve belediyemizi yöneteceğim.”
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR