İzmir Kahve Fuarı için geri sayım

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde İZFAŞ ve SNS Fuarcılık iş birliği ile gerçekleştirilecek İzmir Kahve Fuarı - Kahve, Kahve Ekipmanları ve Sarf Malzemeleri Fuarı, 1-4 Haziran 2023 tarihleri arasında fuarizmir’de düzenlenecek.

İzmir Kahve Fuarı için geri sayım
24 Mayıs 2023 - 16:37

Fuarizmir’den kahve kokuları yükselecek

İzmir Kahve Fuarı, 1-4 Haziran 2023 tarihleri arasında fuarizmir’de gerçekleştirilecek. Fuar, sektör profesyonelleri olduğu kadar kahve meraklıları için de buluşma noktası olacak. Şerif Başaran, Sam Çeviköz, Atilla Narin, Orkun Üstel, İsmet Demir, İsmail Gökcan ve Levent Öncü gibi sektörün önde gelen isimlerinin yer aldığı etkinlik, söyleşi ve workshoplara da ev sahipliği yapacak. Fuar boyunca sürpriz etkinlik ve konserler de gerçekleştirilecek.
 izmir,izmir kahve festivali,kahve,i̇zmir kahve festivali,izmir kahvaltı,izmir kahve diyarı,izmir buca kahve diyarı,kahve festivali,izmir turkey,i̇zmir kahve festivali 2019,izmir vlog,izmir bombası,i̇zmirde kahve,izmir kahvaltı mekanları,izmir kordon,izmir travel,travel turkey izmir,izmir turu,vlog izmir,izmir buca,izmir kemeraltı,kahve çekirdeği,izmir myvia,konak izmir,kahve tadım,izmir yemek,pelin izmir,izmir boyoz,izmir arena


İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde İZFAŞ ve SNS Fuarcılık iş birliği ile gerçekleştirilecek İzmir Kahve Fuarı - Kahve, Kahve Ekipmanları ve Sarf Malzemeleri Fuarı, 1-4 Haziran 2023 tarihleri arasında fuarizmir’de düzenlenecek.

Sektörün öncü firmaları, kahve profesyonellerinin kahve endüstrisinde ihtiyaç duyduğu öğütücülerden kavurmaya kadar farklı makineler, malzemeler ve kahve ile ilgili her şey fuarda yer alacak. Ziyaretçiler; kahve endüstrisinin en yenilikçi ürünlerini ve kahve dükkânı ekipmanlarını aynı çatı altında keşfedebilip fuar alanında yüz yüze ve kolayca satın alabilecek. 
 

Son iki gün kahve tutkunlarını da ağırlayacak

İlk iki gününde profesyonel ziyaretçilere açık olacak İzmir Kahve Fuarı, son iki gününde de sektör profesyoneli olmayan kahve meraklıları ve tutkunları için de buluşma noktası olacak. Farklı etkinlik, söyleşi, kahve kavurma, demleme gibi workshopların da yer alacağı fuar birbirinden değerli isimleri de ziyaretçilerle buluşturacak. Fuarda; Şerif Başaran, Sam Çeviköz, Atilla Narin, Orkun Üstel, İsmet Demir, İsmail Gökcan, Mert Dinler ve Levent Öncü’nün de aralarında yer aldığı sektörün önde gelen isimlerinin katılacağı kahve hakkında farklı etkinlikler düzenlenecek. 
 
İzmir Kahve Fuarı, 1 ve 2 Haziran 2023 tarihlerinde sadece sektör profesyonellerinin ziyaretine açıkken 3 ve 4 Haziran 2023 tarihlerinde ise sektör profesyonellerinin yanı sıra kahveseverlere de kapılarını açacak. Fuar boyunca sürpriz etkinlik ve konserler de gerçekleştirilecek.

Fuarla ilgili tüm bilgilere ve detaylı etkinlik programına https://kahvefuari.com/ adresinden ulaşılabiliniyor. 
 
izmir spotçu,izmir spot,spotçu izmir,izmir spotçu tel,izmirde spotçu,spotçu,izmir spot eşya,izmir spotçular,izmirde spotcu,izmir kemalpaşa spot eşya alanlar,izmir,i̇zmi̇r spot eşya mağazasi,i̇zmir spotçu,i̇zmi̇r spot eşya alim satimi,izmir buca spotçu,izmir dikili spotçu,i̇zmir,izmir bölgesinde spotçu,spot eşya,izmir 2.el eşya,i̇zmir buca spotçu,bornova spot eşya,izmir eşya pazarı,i̇zmir çeşme spotçu,i̇zmirde spotçu,i̇zmi̇r buca spotçu

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Robotiğe meraklı dünya çocukları İzmir'de buluşacak
Robotiğe meraklı dünya çocukları İzmir'de buluşacak
İZDENİZ ile mavi yolculuk keyfi: Yaz seferleri ile Foça, Urla ve Mordoğan'ı keşfedin!
İZDENİZ ile mavi yolculuk keyfi: Yaz seferleri ile Foça, Urla ve...