İzmir Fenerbahçeliler Derneği'nden bin 500 öğrenciye bayramlık kıyafet!
İzmir Fenerbahçeliler Derneği, İzmir'in Karabağlar İlçesi'ne hizmet veren Uluğbey İlkokulu'nda öğrenim gören yaşları beş ila on arasında değişen bin 500 öğrenciye bayramlık kıyafet hediye etti.
![İzmir Fenerbahçeliler Derneği'nden bin 500 öğrenciye bayramlık kıyafet!](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2023/03/izmir-fenerbahceliler-dernegi-nden-bin-500-ogrenciye-bayramlik-kiyafet.jpeg)
29 Mart 2023 - 22:02
İzmir Fenerbahçeliler Derneği, Uluğbey İlkokulu'nun bin 500 öğrencisine bayramlık kıyafet hediye etti.
Hedeflerinin 5 bin öğrenciye yardım etmek olduğunu ancak deprem sebebiyle sayının bin 500'de kaldığını ifade eden Dernek Başkanı Cem Çalışkan "Önümüzdeki sene daha fazlasını yapacağız" diye konuştu.1991 yılında kurulan İzmir Fenerbahçeliler Derneği, İzmir'in Karabağlar İlçesi'ne hizmet veren Uluğbey İlkokulu'nda öğrenim gören yaşları beş ila on arasında değişen bin 500 öğrenciye bayramlık kıyafet hediye etti.
28 Mart'ta okulu ziyaret eden İzmir Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cem Çalışkan, İzmir Fenerbahçeliler Derneği Haysiyet Divanı Başkanı Mete Üre, Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Demir, okulda Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Ender Karabulut ve Okul Müdürü Pınar Gezer, Müdür Yardımcıları Serap Demirbolat ve Özlem Susamcı ile bir araya geldi.
Yardımlaşma aşılandı
Ziyaretinde açıklama yapan İzmir Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cem Çalışkan “Bu, bayram öncesi öğrenci kardeşlerimizle güzel bir motivasyon ve hediye olması için yapılmış bir etkinlik oldu. Öğrencilerimizin ilerideki hayatlarında örnek alarak yapabilecekleri, sosyal yardımlaşmayla alakalı bir organizasyon amaçladık. Uluğbey İlkokulu’nda hem İlçe Milli Eğitim Müdürümüz hem okul müdürümüz bizi çok güzel karşıladı ve onlarla birlikte çok güzel bir etkinliğe imza atmış olduk” dedi.
Çocuk mutlu ise dünya mutludur
Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Ender Karabulut ise, “Cem Başkan her şeyi çok güzel ifade etti. Bu gibi etkinliklerde yardımlaşma ve paylaşma duygusu kazandırılır, bu açıdan bu etkinlikler çok kıymetlidir. Tabi her şeyden öte, çocuk mutluysa dünya mutludur” diye konuştu.- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR