İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Türk Kızılayı'na destek

İzmir Büyükşehir Belediyesi, kırsal bölgelere daha hızlı ve rahat bir şekilde ulaşması için Türk Kızılayı'na kan toplama aracı hibe etti.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Türk Kızılayı'na destek
17 Mart 2022 - 20:03
İzmir Büyükşehir Belediyesi, kırsal bölgelere daha hızlı ve rahat bir şekilde ulaşması için Türk Kızılayı’na kan toplama aracı hibe etti. İki kurum arasındaki destek protokolünün imza töreninde konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Kıymetinizi çok iyi biliyoruz. Sizler için ne yapsak az. Her zaman destekçiniziz” dedi.
 
İzmir Büyükşehir Belediyesi, kırsal bölgelere daha hızlı ve rahat bir şekilde ulaşması için Türk Kızılayı'na kan toplama aracı hibe etti. Protokol törenine İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Kızılay Ege Bölge Sorumlusu Dr. Barış Dolaş,  İzmir Büyükşehir Belediyesi Toplum Sağlığı Dairesi Başkanı Dr. Sertaç Dölek, Kızılay İzmir Şubesi Müdürü Dr. Burak Yurdakul ve Kızılay Bölge Planlamacısı Aytül Hasır katıldı.

Başkan Tunç Soyer, “Böylesine hayati bir konuda Türk Kızılayı'nın yanında durarak destek sağladığımız için mutluyuz. Kıymetinizi çok iyi biliyoruz. Sizler için ne yapsak az. Her zaman destekçiniziz" dedi. Başkan Soyer’e teşekkür eden Kızılay Ege Bölge Sorumlusu Dr. Barış Dolaş ise Büyükşehir Belediyesi’nin bu konuda örnek olduğunu söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sadık Doğruer: Bergama'da Köy Arazileri Artık Satılmayacak!
Sadık Doğruer: Bergama’da Köy Arazileri Artık Satılmayacak!
CHP lideri Özel, İzmir adayını yere göğe sığdıramadı
CHP lideri Özel, İzmir adayını yere göğe sığdıramadı