İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Türk Kızılayı'na destek
İzmir Büyükşehir Belediyesi, kırsal bölgelere daha hızlı ve rahat bir şekilde ulaşması için Türk Kızılayı'na kan toplama aracı hibe etti.
![İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Türk Kızılayı'na destek](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2022/03/izmir-buyuksehir-belediyesi-nden-turk-kizilayi-na-destek.jpg)
17 Mart 2022 - 20:03
İzmir Büyükşehir Belediyesi, kırsal bölgelere daha hızlı ve rahat bir şekilde ulaşması için Türk Kızılayı’na kan toplama aracı hibe etti. İki kurum arasındaki destek protokolünün imza töreninde konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Kıymetinizi çok iyi biliyoruz. Sizler için ne yapsak az. Her zaman destekçiniziz” dedi.
İzmir Büyükşehir Belediyesi, kırsal bölgelere daha hızlı ve rahat bir şekilde ulaşması için Türk Kızılayı'na kan toplama aracı hibe etti. Protokol törenine İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Kızılay Ege Bölge Sorumlusu Dr. Barış Dolaş, İzmir Büyükşehir Belediyesi Toplum Sağlığı Dairesi Başkanı Dr. Sertaç Dölek, Kızılay İzmir Şubesi Müdürü Dr. Burak Yurdakul ve Kızılay Bölge Planlamacısı Aytül Hasır katıldı.
Başkan Tunç Soyer, “Böylesine hayati bir konuda Türk Kızılayı'nın yanında durarak destek sağladığımız için mutluyuz. Kıymetinizi çok iyi biliyoruz. Sizler için ne yapsak az. Her zaman destekçiniziz" dedi. Başkan Soyer’e teşekkür eden Kızılay Ege Bölge Sorumlusu Dr. Barış Dolaş ise Büyükşehir Belediyesi’nin bu konuda örnek olduğunu söyledi.
İzmir Büyükşehir Belediyesi, kırsal bölgelere daha hızlı ve rahat bir şekilde ulaşması için Türk Kızılayı'na kan toplama aracı hibe etti. Protokol törenine İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Kızılay Ege Bölge Sorumlusu Dr. Barış Dolaş, İzmir Büyükşehir Belediyesi Toplum Sağlığı Dairesi Başkanı Dr. Sertaç Dölek, Kızılay İzmir Şubesi Müdürü Dr. Burak Yurdakul ve Kızılay Bölge Planlamacısı Aytül Hasır katıldı.
Başkan Tunç Soyer, “Böylesine hayati bir konuda Türk Kızılayı'nın yanında durarak destek sağladığımız için mutluyuz. Kıymetinizi çok iyi biliyoruz. Sizler için ne yapsak az. Her zaman destekçiniziz" dedi. Başkan Soyer’e teşekkür eden Kızılay Ege Bölge Sorumlusu Dr. Barış Dolaş ise Büyükşehir Belediyesi’nin bu konuda örnek olduğunu söyledi.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai