İYİ Parti Bergama İlçe Başkanlığına 32 yaşındaki Av. Gökhan Engel atandı

Bergama İYİ Parti İlçe Başkanlığına 1991 doğumlu genç Avukat Gökhan Engel atandı.

İYİ Parti Bergama İlçe Başkanlığına 32 yaşındaki Av. Gökhan Engel atandı
12 Aralık 2023 - 00:31

Bergama İYİ Parti İlçe Başkanlığına 1991 doğumlu genç Avukat Gökhan Engel atandı.

Bergama Belediye Başkanlığı için aday adayı olan İYİ Parti Bergama İlçe Başkanı Nuri Çiftçi’nin görevinden ayrılmasının ardından İYİ Parti Bergama İlçe Başkanlığı görevine kimin atanacağı merakla bekleniyordu. Geçtiğimiz hafta İYİ Parti Genel Merkezi, Bergama İlçe Başkanlığı görevine 32 yaşındaki genç Avukat Gökhan Engel’i atadı.

2013 yılında Ankara’da başladığı Avukatlık mesleğini 2017 yılından beri Bergama’da icra eden Gökhan Engel, 2018’de üyesi olduğu İYİ Parti’nin Bergama ilçe teşkilatında yönetim kurulu üyeliği ve ilçe başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu.

İlçe Teşkilatının olumlu görüşüyle İYİ Parti Genel Merkezi tarafından Bergama İlçe Başkanlığı görevine atanan Av. Gökhan Engel, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere verdiği önem doğrultusunda görev ve sorumluluk almaktan kaçmadığını belirterek, “Atatürk ülkeyi gençlere emanet etti. Biz de İYİ Parti yönetimi olarak ilçemizde gençlerimizin önünü açmak önemli yerlere gelmesi için çalışacağız.  Yerel seçimlere şu an için 3 aday adayı ile giriyoruz. Başvuru süremiz 22 Aralık’ta son buluyor. Başka aday adaylarımız da çıkabilir. Yerel seçimlerde en iyi şekilde parti teşkilatı olarak hazırlanıp adayımız ile en iyi sonucu alacağız” açıklamasını yaptı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sadık Doğruer: Tarımda olduğu gibi hayvancılıkta da marka olacağız!
Sadık Doğruer: Tarımda olduğu gibi hayvancılıkta da marka...
"Bergama'yı yatırım ve istihdam merkezi yapacağız"
“Bergama’yı yatırım ve istihdam merkezi yapacağız”