Buğra Gökçe: "İzmir'i 3-B ile yöneteceğim"
İBB Genel Sekreter Yardımcılığı görevinden istifa ederek CHP’den İzmir Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan Buğra Gökçe, seçim çalışmaları kapsamında Bakırçay Bölgesi'ndeki Bergama, Kınık, Dikili, Aliağa ve Foça ilçelerini ziyaret etti.
![Buğra Gökçe: "İzmir'i 3-B ile yöneteceğim"](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2023/12/bugra-gokce-izmir-i-3-b-ile-yonetecegim.jpg)
12 Aralık 2023 - 00:37
İBB Genel Sekreter Yardımcılığı görevinden istifa ederek CHP’den İzmir Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan Buğra Gökçe, seçim çalışmaları kapsamında Bakırçay Bölgesi'ndeki Bergama, Kınık, Dikili, Aliağa ve Foça ilçelerini ziyaret etti.
Bergama CHP İlçe Başkanlığı binasının önünde partililere hitap eden Buğra Gökçe özetle şunları söyledi: "2014 yılında İzmir Büyükşehir Belediyesine bürokrat olarak girdim. Fen işleri müdürlüğü, genel sekreter yardımcılığı ve 6 yıl genel sekreterlik yaptım. İzmir’i çok iyi tanıyorum Kınık Arpaseki köyünden Kiraz’ın Ören Köyüne kadar gittim, çalıştım ve hizmet ettim. İzmir’i göreve geldiğim zaman kentimizi (3-B) yani Bağışıklı, Bakımlı ve Barışık bir kent olarak yöneteceğiz. Evet Bağışıklı yani bu kenti doğal afet, deprem iklim ve ekonomik krize bağışıklı ve dayanıklı hale getireceğiz, bunun alt yapısını kuracağız. Barışık olacağız İzmir’de kimse ile kavga etmeyeceğiz. Herkesi kucaklayacağız. Engelliler yaşlılar işsiz ve yoksulalar özel projelerimiz olacak ayrıştırmadan İzmir’i yöneteceğiz. Bakımlı bir İzmir oluşturacağız. Normal bakımları, temizliği, tamiratı anında yapılan pırıl pırıl bir İzmir, dünyanın incisi bir kent yaratacağız."
Buğra Gökçe, Bergama’dan sonra Bakırçay’ın diğer dört ilçesine geçti.
Bergama CHP İlçe Başkanlığı binasının önünde partililere hitap eden Buğra Gökçe özetle şunları söyledi: "2014 yılında İzmir Büyükşehir Belediyesine bürokrat olarak girdim. Fen işleri müdürlüğü, genel sekreter yardımcılığı ve 6 yıl genel sekreterlik yaptım. İzmir’i çok iyi tanıyorum Kınık Arpaseki köyünden Kiraz’ın Ören Köyüne kadar gittim, çalıştım ve hizmet ettim. İzmir’i göreve geldiğim zaman kentimizi (3-B) yani Bağışıklı, Bakımlı ve Barışık bir kent olarak yöneteceğiz. Evet Bağışıklı yani bu kenti doğal afet, deprem iklim ve ekonomik krize bağışıklı ve dayanıklı hale getireceğiz, bunun alt yapısını kuracağız. Barışık olacağız İzmir’de kimse ile kavga etmeyeceğiz. Herkesi kucaklayacağız. Engelliler yaşlılar işsiz ve yoksulalar özel projelerimiz olacak ayrıştırmadan İzmir’i yöneteceğiz. Bakımlı bir İzmir oluşturacağız. Normal bakımları, temizliği, tamiratı anında yapılan pırıl pırıl bir İzmir, dünyanın incisi bir kent yaratacağız."
Buğra Gökçe, Bergama’dan sonra Bakırçay’ın diğer dört ilçesine geçti.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR