Hepsiburada'yla "Okul Alışverişi Burada Başlar!"

Disney, Marvel, Kral Şakir, Harry Potter, Maşa ile Koca Ayı gibi sevilen karakterlerin de lisanslı ürünlerinin avantajlı fiyatlarla öne çıktığı kampanyada...

Hepsiburada'yla "Okul Alışverişi Burada Başlar!"
22 Ağustos 2022 - 13:15
Türkiye’nin en çok tavsiye edilen e-ticaret markası Hepsiburada, Okul Alışverişi kampanyasını milyonlarca çeşit üründe, peşin fiyatına 6 taksit avantajıyla müşterilerine sunuyor.
 
Türkiye’nin Hepsiburada’sı, okul ihtiyaçlarını tamamlayacak gençler ve aileler için avantajlarla dolu “Okul Alışverişi” kampanyasını duyurdu. Hepsiburada’nın milyonlarca çeşit ürün bulunan seçkisinde peşin fiyatına 6 taksit avantajı ailelerin bütçelerini rahatlatacak.
 
Okul öncesi anaokulu, ilköğretim, ortaöğretim, lise ve üniversite ihtiyaçlarına göre ayrı listeleler sunulan kampanyada eğitim araç gereçlerinden okul giyim ve aksesuarlarına, teknolojik cihazlardan uzaktan eğitim için gerekli olabilecek çalışma mobilyalarına kadar seçenek bulunuyor.
 
Disney, Marvel, Kral Şakir, Harry Potter, Maşa ile Koca Ayı gibi sevilen karakterlerin de lisanslı ürünlerinin avantajlı fiyatlarla öne çıktığı kampanyada her yaştan öğrenci ihtiyaç ve isteklerini tamamlayabiliyor.
 
Peşin fiyatına 6 taksit avantajıyla da ödeme rahatlığı sağlayan kampanyadaki tüm fırsatlara linkten ulaşılabiliyor. Ayrıca Hepsiburada’nın üyelik bazlı sadakat programı Premium üyeleri, tüm alışverişlerinde kargo bedava ve %3 Hepsipapel kazanımı gibi ayrıcalıklardan yararlanıyor. Hepsiburada Premium üyesi olmak için linkten bilgi alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik...
İzmir Büyükşehir'de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması