Helikopterleri ağaçta asılı kalan çocukların imdadına belediye koştu
Engelsiz bir kent için çalışmalarını ilçe genelinde hızla sürdüren Torbalı Belediyesi, bugün down sendromlu Eren ile Williams sendromlu Eymen kardeşlerin ağaçta asılı kalan helikopterleri için seferber oldu.
![Helikopterleri ağaçta asılı kalan çocukların imdadına belediye koştu](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/04/helikopterleri-agacta-asili-kalan-cocuklarin-imdadina-belediye-kostu.jpg)
21 Nisan 2024 - 22:52
Engelsiz bir kent için çalışmalarını ilçe genelinde hızla sürdüren Torbalı Belediyesi, bugün down sendromlu Eren ile Williams sendromlu Eymen kardeşlerin ağaçta asılı kalan helikopterleri için seferber oldu.
Engelsiz bir kent için çalışmalarını ilçe genelinde hızla sürdüren Torbalı Belediyesi, bugün down sendromlu Eren ile Williams sendromlu Eymen kardeşler için seferber oldu. Babaları Ersen ile birlikte Torbalı Atatürk Anadolu Lisesi’nin önünde uzaktan kumandalı helikopter uçuran sendromlu kardeşlerin helikopterleri ağacın dalına takıldı. Büyük üzüntü yaşayan çocukların imdadına Torbalı Belediyesi ekipleri seferber oldu. Normalde canlı varlıklar için bu tür eylemleri gerçekleştiren ekipler, bu kez Eren ve Eymen kardeşlerin helikopteri için seferber oldu. Kısa sürede olay yerine gelerek ağacın dalından indirdikleri helikopteri Eymen-Eren kardeşlere teslim eden belediye ekiplerine Baba Ersen Dinler teşekkür etti.
BABA ERSEN DİNLER’DEN TEŞEKKÜR
Baba Ersen Dinler yaptığı açıklamada, “İtfaiyeyi aradık ancak onlar sadece canlılar için sepetli araç gönderebildiklerini söyledi. Bir arkadaşımız aracılığıyla belediyeden rica ettik. Sağ olsun hemen geldiler. İlgileri ve destekleri, dahası bizi görmezden gelmedikleri için teşekkür ederiz. Çocuklarım çok üzülmüştü. Yeniden helikopterlerine kavuştukları için çok mutlu oldular” ifadelerini kullandı.
Engelsiz bir kent için çalışmalarını ilçe genelinde hızla sürdüren Torbalı Belediyesi, bugün down sendromlu Eren ile Williams sendromlu Eymen kardeşler için seferber oldu. Babaları Ersen ile birlikte Torbalı Atatürk Anadolu Lisesi’nin önünde uzaktan kumandalı helikopter uçuran sendromlu kardeşlerin helikopterleri ağacın dalına takıldı. Büyük üzüntü yaşayan çocukların imdadına Torbalı Belediyesi ekipleri seferber oldu. Normalde canlı varlıklar için bu tür eylemleri gerçekleştiren ekipler, bu kez Eren ve Eymen kardeşlerin helikopteri için seferber oldu. Kısa sürede olay yerine gelerek ağacın dalından indirdikleri helikopteri Eymen-Eren kardeşlere teslim eden belediye ekiplerine Baba Ersen Dinler teşekkür etti.
BABA ERSEN DİNLER’DEN TEŞEKKÜR
Baba Ersen Dinler yaptığı açıklamada, “İtfaiyeyi aradık ancak onlar sadece canlılar için sepetli araç gönderebildiklerini söyledi. Bir arkadaşımız aracılığıyla belediyeden rica ettik. Sağ olsun hemen geldiler. İlgileri ve destekleri, dahası bizi görmezden gelmedikleri için teşekkür ederiz. Çocuklarım çok üzülmüştü. Yeniden helikopterlerine kavuştukları için çok mutlu oldular” ifadelerini kullandı.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR