Hadise, Lexus ile Milano'da Sıra Dışı Bir Gün Yaşadı

Dünyanın moda başkenti olarak tanınan ve lüks yaşam tarzını yansıtan Milano’daki Palazzo Bovara’da yapılan etkinlikte Lexus, dünyanın dört bir yanından gelen VIP konukları ağırladı.

Hadise, Lexus ile Milano'da Sıra Dışı Bir Gün Yaşadı
21 Temmuz 2023 - 18:09

Premium otomobil markası Lexus, başarılı şarkıcı Hadise’ye İtalya Milano’da sıra dışı bir gün yaşattı.

Markanın tamamen yeni modeli LBX’in “Her Günü Sıra Dışı Yapma” mottosuyla gerçekleştirilen organizasyonda Hadise, keyifli bir gün geçirdi. Hadise, LBX modelinden ilham alarak düzenlenen etkinlikte insanlar için özel olarak yapılmış lüks araç yıkama deneyiminin keyfini çıkardı.

Dünyanın moda başkenti olarak tanınan ve lüks yaşam tarzını yansıtan Milano’daki Palazzo Bovara’da yapılan etkinlikte Lexus, dünyanın dört bir yanından gelen VIP konukları ağırladı. Başarılı şarkıcı Hadise, markanın Türkiye’den davet edilen tek konuğuydu.

Lexus LBX modelinin dinamik tarzından ilham alarak oluşturulan insanlar için çevrilmiş serinletici lüks oto yıkama alanı büyük ilgi topladı. Marka, bu etkinlikle otomatik araç yıkama istasyonu deneyimini, rahatlatıcı ve meditatif lüks bir deneyime dönüştürdü.
Bu etkinliğin en önemli konuklarından olan Hadise, böylece yaz sıcağında şehrin atmosferinden uzaklaşarak serinleten sular, buğular ve zen bahçelerinden oluşan farklı alanların tadını çıkardı.


Konuklar otomobil yıkama deneyimi yaşadılar

Lexus’un gerçekleştirdiği etkinliğe katılanlar, adeta bir otomobil yıkama istasyonu gibi alanlardan geçerek farklı bir deneyim yaşadılar. Bir aracın otomatik yıkama makinesinden geçme adımlarını yaşayan konuklar, önce hareket eden suların olduğu sakinleştirici bir alanla deneyime başladılar.

İlk adımın ardından sprey alanında yürüyen konuklar, LBX’in atmosfer adını alan donanım seçimlerini yansıtan bir ışık tünelinden geçtiler. Ayrıca araç yıkama istasyonlarının en bilindik parçası olan döner silindirler de, insanlar için tasarlandı ve konuklar da bu alanda özel pozlar verdiler. Lexus, araç içi kokulara gönderme yapan bölümde ise Omotenashi misafirperverliğini yansıtan dingin doğal kokulardan oluşan bir bahçe tasarladı. Burada konukları, yuzu ve koyamaki kokuları ile soğutulmuş havlu karşıladı. Etkinlik deneyimi ise, oto yıkama sürecinin de son aşaması olan kurulama seansında LBX’in dinamik bir arka planda sergilenmesiyle tamamlandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur...
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel...