Göster Kendini 4x4 tırı dört farklı şehirde binlerce kişiyi ağırladı

Perdigital.com - ininal iş birliği, ETİ Maximus ve HONOR sponsorluğunda 26-29 Ekim tarihleri arasında üçüncüsü düzenlenen “Göster Kendini” etkinliği, dört gün boyunca dört farklı şehirde konumlanan #gösterkendini tırında gerçekleşti. Etkinlikler boyunca Perdigital.com yayıncıları ile binlerce oyun tutkunu bir araya geldi.

Göster Kendini 4x4 tırı dört farklı şehirde binlerce kişiyi ağırladı
31 Ekim 2019 - 13:41

Oyunseverler ile Perdigital.com yayıncılarını bir araya getiren “Göster Kendini” etkinliğinin üçüncüsü, #gösterkendini 4x4 ismiyle 26-27-28-29 Ekim tarihlerinde, sırasıyla Adana, Ankara, Bursa ve İzmir'in gözde alışveriş merkezlerine ait açık otoparklarda konumlanan oyun tırının hem içinde hem de etrafında gerçekleşti. #gösterkendini tırı, 26 Ekim'de M1 Adana, 27 Ekim'de ANKAmall, 28 Ekim'de Bursa Korupark ve 29 Ekim'de İzmir Optimum'da binlerce oyun tutkununu ağırladı.
 
İlk iki #gösterkendini etkinliğinden farklı olarak bu defa gün boyu sadece PUBG Mobile oynandı. Katılımın ücretsiz olduğu etkinliklere Perdigital.com yayıncılarından Barış Can, Bloodrapper, Doch, Egoist Pati, Ersin Yekin, Kızıl Pati, Mezarcı, Miranda, Tugay Gök ve Zeon katıldı. Ödüllü turnuvaların, saat başı çekilişlerin ve çeşitli yarışmaların düzenlendiği etkinliklerde katılımcılar, yayıncılarla tanışma, sohbet etme ve PUBG Mobile oynama şansına sahip oldu. 
 
Perdigital.com İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Serdar Pirnal #gösterkendini 4x4 etkinliğiyle ilgili olarak şunları söyledi: “İlk ikisini İstanbul'da gerçekleştirdiğimiz ve büyük ilgi gören ‘Göster Kendini' etkinliğini bu yıl İstanbul dışına da taşımak istedik. Dört gün boyunca dört farklı şehirde gerçekleştirdiğimiz etkinliklere katılan binlerce oyun tutkunu ne kadar doğru bir karar aldığımızı bize gösterdi. Katılımcılara ve etkinliğimize destek olan tüm markalara teşekkür ediyoruz.”
 
ininal Oyun ve Espor Müdürü Nihan Dinç etkinlik hakkındaki görüşlerini şöyle ifade etti: “Adana, Ankara, Bursa ve İzmir'de gördüğümüz sevgi ve ilgi bizi çok mutlu etti. Gençlerin oyun aşkını paylaşmak ve onları sevdikleri yayıncılarla bir araya getirmek bizim için çok kıymetliydi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.”
 
Katılımcılara sürpriz hediyeler
Perdigital.com - ininal iş birliği, ETİ Maximus ve HONOR sponsorluğunda düzenlenen etkinlik kapsamında “oyun bitmesin” diyen Red Bull ve yepyeni TUF Gaming H3 kulaklıkları ile ASUS oyunseverlerin yanındaydı. Etkinlik süresince tüm katılımcılar 1 adet PUBG Mobile malzeme sandığı kazanırken, aynı anda birbirinden farklı alanlarda düzenlenen turnuva ve çekilişlerde UC'ler, PUBG Mobile tişörtleri ve şapkaları ile 250, 100, 50, 25 TL bakiye yüklü ininal Kart'lar sahiplerini buldu. Gün boyu ETİ Maximus ve Red Bull ile enerji depolayan katılımcılar, tır içindeki turnuvalarda HONOR marka cep telefonlarını ve ASUS'un TUF Gaming H3 kulaklıklarını deneyimleme imkanına da sahip oldu.
 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Toplumda Artan Şüphe ve Kuşku: Nedenleri ve Sonuçları
Toplumda Artan Şüphe ve Kuşku: Nedenleri ve Sonuçları
Çandarlı'da Gece Yarısı Çıkan Yangın 8 Saatte Kontrol Altına Alındı!
Çandarlı'da Gece Yarısı Çıkan Yangın 8 Saatte Kontrol Altına...