Gıda paketleri Alanya'da ihtiyaç sahipleri ile buluştu
Antalya Büyükşehir Belediyesi gıda paketi dağıtmaya devam ediyor!
![Gıda paketleri Alanya'da ihtiyaç sahipleri ile buluştu](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2021/04/gida-paketleri-alanya-da-ihtiyac-sahipleri-ile-bulustu.jpg)
16 Nisan 2021 - 00:03
Antalya Büyükşehir Belediyesi birlik, beraberlik ve dayanışmanın simgesi Ramazan ayı dolayısıyla gıda paketi dağıtmayı sürdürüyor. Alanya’da sahiplerine gıda kolisi dağıtılmaya başlandı.
Sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşlara hizmetini ve desteğini sürdüren Büyükşehir Belediyesi, bereketin ve paylaşmanın ayı olan Ramazan’da da vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in “Biz birlikte güçlüyüz” anlayışı kapsamında merkez ve 19 ilçede ihtiyaç sahiplerine Ramazan ayında gıda paketi desteği veriliyor.
ELDEN TESLİM
Alanya’da da daha önce başvuran ve talepleri olumlu sonuçlanan vatandaşlara gıda paketleri tek tek teslim edilmeye başlandı. Alanya’nın dört bir yanında dağılan ekipler, Başkan Muhittin Böcek'in selamlarını ileterek, gıda paketlerini vatandaşlara ulaştırdı. Vatandaşlar, sıkıntılı günlerinde Büyükşehir Belediyesi’nin verdiği destekten büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti.
GIDA PAKETİ İÇİN ONLINE BAŞVURU
Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından ABİM’in 444 94 20 telefonu ve www.antalya.bel.tr adresi üzerinde oluşturulan Ramazan Gıda Paketi Talep Formunu doldurarak başvuran vatandaşlar gelir durumuna göre değerlendirilmeye alınıyor.
Sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşlara hizmetini ve desteğini sürdüren Büyükşehir Belediyesi, bereketin ve paylaşmanın ayı olan Ramazan’da da vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in “Biz birlikte güçlüyüz” anlayışı kapsamında merkez ve 19 ilçede ihtiyaç sahiplerine Ramazan ayında gıda paketi desteği veriliyor.
ELDEN TESLİM
Alanya’da da daha önce başvuran ve talepleri olumlu sonuçlanan vatandaşlara gıda paketleri tek tek teslim edilmeye başlandı. Alanya’nın dört bir yanında dağılan ekipler, Başkan Muhittin Böcek'in selamlarını ileterek, gıda paketlerini vatandaşlara ulaştırdı. Vatandaşlar, sıkıntılı günlerinde Büyükşehir Belediyesi’nin verdiği destekten büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti.
GIDA PAKETİ İÇİN ONLINE BAŞVURU
Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından ABİM’in 444 94 20 telefonu ve www.antalya.bel.tr adresi üzerinde oluşturulan Ramazan Gıda Paketi Talep Formunu doldurarak başvuran vatandaşlar gelir durumuna göre değerlendirilmeye alınıyor.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai