Fidan Ögel, Ülkemizi Avrupa'da Temsil Edecek
Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı judocusu Fidan Ögel, 29 Nisan-01 Mayıs 2022 tarihleri arasında Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da gerçekleştirilecek olan Büyükler Avrupa Şampiyonasında ülkemizin başarısı için mücadele edecek.
![Fidan Ögel, Ülkemizi Avrupa'da Temsil Edecek](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2022/04/fidan-ogel-ulkemizi-avrupa-da-temsil-edecek.jpg)
28 Nisan 2022 - 15:58
Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı judocusu Fidan Ögel, 29 Nisan-01 Mayıs 2022 tarihleri arasında Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da gerçekleştirilecek olan Büyükler Avrupa Şampiyonasında ülkemizin başarısı için mücadele edecek.
Avrupa Judo Federasyonu’nun 2022 yılı faaliyet programında yer alan Büyükler Avrupa Şampiyonası, 29 Nisan-01 Mayıs tarihleri arasında Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenecek. Manisa Büyükşehir Belediyesporlu başarılı judocu Fidan Ögel de, 40 ülkeden 362 sporcunun yer aldığı şampiyonada Milli Takım çatısı altında başarılı olmak mücadele edecek.
Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Haşim Elmalı, “Milli Takımın 8 kişilik kadrosuna oyuncu vermekle gurur duyuyoruz. Sofya’daki müsabakalarda Milli Takımımıza ve Fidan Ögel’e başarılar diliyoruz” dedi.
![](https://www.mahalligundem.com/images/1111/1112/1113/1114/1115/1116/1117/1118/1119/1120/1121/1123/1124/1126/1127/1128/1129/11/12/14/15/16/17/18/19/20/21/22/23/24/25/26/27/23/28/29/30/3333/3334/3335/3336/3337/3338/3339/3340/3341/3342/3343/3344/3345/3346/3347/3348/3349/3350/3351/3352/3353/3354/3355/3356/3357/3358/3359/3360/3361/3362/3363/3364/3365/3366/3367/3368/3369/3370/3371/3372/3373/3374/3375/3376/3377/3378/3379/3380/3381/Fidan%20%C3%96gel.jpg)
Avrupa Judo Federasyonu’nun 2022 yılı faaliyet programında yer alan Büyükler Avrupa Şampiyonası, 29 Nisan-01 Mayıs tarihleri arasında Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenecek. Manisa Büyükşehir Belediyesporlu başarılı judocu Fidan Ögel de, 40 ülkeden 362 sporcunun yer aldığı şampiyonada Milli Takım çatısı altında başarılı olmak mücadele edecek.
Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Haşim Elmalı, “Milli Takımın 8 kişilik kadrosuna oyuncu vermekle gurur duyuyoruz. Sofya’daki müsabakalarda Milli Takımımıza ve Fidan Ögel’e başarılar diliyoruz” dedi.
![](https://www.mahalligundem.com/images/1111/1112/1113/1114/1115/1116/1117/1118/1119/1120/1121/1123/1124/1126/1127/1128/1129/11/12/14/15/16/17/18/19/20/21/22/23/24/25/26/27/23/28/29/30/3333/3334/3335/3336/3337/3338/3339/3340/3341/3342/3343/3344/3345/3346/3347/3348/3349/3350/3351/3352/3353/3354/3355/3356/3357/3358/3359/3360/3361/3362/3363/3364/3365/3366/3367/3368/3369/3370/3371/3372/3373/3374/3375/3376/3377/3378/3379/3380/3381/Fidan%20%C3%96gel.jpg)
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai