Ferhat Göçer, The Savoy Ottoman Palace Hotel'de sevenleriyle buluştu

Muhteşem sesi ve yorumlarıyla herkesi kendine hayran bırakan Ferhat Göçer, Kurban Bayramı'nda The Savoy Ottoman Palace Hotel’de sevenleriyle buluştu...

Ferhat Göçer, The Savoy Ottoman Palace Hotel'de sevenleriyle buluştu
23 Ağustos 2018 - 11:49

Çocukken bayram harçlıklarıyla Teksas ve Tommiks dergilerini aldığını söyleyen sanatçı, okuduklarını sattığını, kazandığı parayla da çizgi romanların yeni sayılarını aldığını, bunun ticaretine başladığını söyledi. Çocukken yaptığı bu ticaretten hem maddi hem de manevi olarak mutlu olduğunu dile getirdi.

Sanatçı son dönemde Sertap Erener’in pop şarkılarıyla ilgili yaptığı eleştiriye şöyle cevap verdi: “ Ben Sertab ı çok severim. Konservatuarda bazı hocalarımız bile aynıydı. Onun değerlendirmesindeki haklılık yanlarını da düşünmüyor değilim. Ama ben biraz bu konuda gidişine bırakmayı tercih ediyorum. Sonuçta değerlendirmeyi yapacak olan halktır. Bulunduğumuz zaman dilimi içerisinde kalıcığını kaybetmeyecek şarkılar da var mesela; Barış Manço’dan yaz dostum, Cem Karaca’dan ıslak ıslak yada samanyolu gibi geçmişten gelip de gelecekte hep konuşulacak şarkılar var ama saman alevi gibi hemen yok olabilecek şarkılarda var. Ben bunların hepsini büyük bir resimde değerlendiriyorum. Bu kadar katı ve sert olamıyorum. Onu da bu konuda kendi açısından haklı buluyorum. Buna biz karar veremeyiz, biz işimizi yaparız, şarkılarımızı söyleriz, o şarkıların içerisinden gerçekten iyi olanları , topluma kazananları yada sanatsal değeri olanları halk karar verir. Sertap ile fikir ayrılığı yaşadığımız nokta sadece budur. Bu konuda bilir kişi sanatçı olamaz, buna karar verecek olan bilir kişi halktır.” dedi.

Sanatçı sahnede iken ben halkın arasında olmak istiyorum deyip mikrofon sehpasını dinleyicilerin arasına getirip şarkıların yarısını dinleyicilerin arasında söyledi. Dinleyicilerle beraber bir ağızdan şarkılar söylendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Tugay: İzmir'de taş üstüne taş koyan bizi yanında görecek
Başkan Tugay: İzmir'de taş üstüne taş koyan bizi yanında...
0-4 Yaş Arası Çocuk Sahibi Annelere Ücretsiz Ulaşım!
0-4 Yaş Arası Çocuk Sahibi Annelere Ücretsiz Ulaşım!