Eski Başkan Birtan İskit'ten Foça Belediyespor için ironik teşekkür
Foça Belediyespor Kulübü eski Başkanı Birtan İskit, Süper Amatör Lig’de mücadele eden Foça Belediye Spor’un 2022-2023 sezonunda bir alt kümede yer alacağını açıkladı.
![Eski Başkan Birtan İskit'ten Foça Belediyespor için ironik teşekkür](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2022/08/eski-baskan-birtan-iskit-den-foca-belediyespor-icin-ironik-tesekkur.jpg)
26 Ağustos 2022 - 18:45
Foça Belediyespor Kulübü eski Başkanı Birtan İskit, Süper Amatör Lig’de mücadele eden Foça Belediye Spor’un 2022-2023 sezonunda bir alt kümede yer alacağını açıkladı. Kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla duruma tepki gösteren Birtan İskit, Foça Belediyespor’un 1987 yılından bugüne, Bölgesel Amatör ile Süper Amatör gruplarında defalarca yer alıp mücadele ettiğini, çok sayıda şampiyonluklar yaşadığını ve daha önce penaltı atışlarında kaybederek 3 Lig’in de kapısından dönüldüğünü hatırlattı.
Foça Belediyespor’un 35 yıllık mazisinde sürekli adından bahsettiren bir kulüp olduğuna vurgu yapan Birtan İskit, kulübün sportif başarılarla dolu şanlı tarihine dikkat çekti.
Foça Belediyespor’un 2022-2023 sezonu kura çekimine katılmadığı için bir alt lige düşürüldüğünün bilgisini paylaşan İskit, “Bugün itibariyle Süper Amatör Lig’e katılmayıp bir alt lige yani 1. Amatör Küme’ye düşmüştür. Bu takım en kötü günlerde bile, hiçbir zaman şartlar ne olursa olsun böyle bir durum yaşamamıştır. Bu duruma gelirken emeği geçen herkese, kulübün eski başkanı olarak teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.
![](https://www.mahalligundem.com/images/1111/1112/1113/1114/1115/1116/1117/1118/1119/1120/1121/1123/1124/1126/1127/1128/1129/11/12/14/15/16/17/18/19/20/21/22/23/24/25/26/27/23/28/29/30/3333/3334/3335/3336/3337/3338/3339/3340/3341/3342/3343/3344/3345/3346/3347/3348/3349/3350/3351/3352/3353/3354/3355/3356/3357/3358/3359/3360/3361/3362/3363/3364/3365/3366/3367/3368/3369/3370/3371/3372/3373/3374/3375/3376/3377/3378/3379/3380/3381/3382/3383/3384/3385/3386/3387/3388/3389/3390/3391/3392/3393/3394/3395/3396/3397/3398/3399/3400/3401/3402/3403/3404/3405/3406/3407/3408/3409/3410/3411/3412/3413/3414/3415/3416/3417/3418/3418/3419/3420/3421/3422/3423/3424/3425/3426/3427/3428/3429/3430/3431/3432/3433/3434/3435/3436/3437/3438/3439/3440/3441/3442/3443/3444/3445/3446/3447/3448/3449/3450/3451/3452/3454/3455/3456/3457/3458/3459/3460/3461/3462/3463/3464/3465/3466/3467/3468/_foca_belediyespor_.jpg)
Foça Belediyespor’un 35 yıllık mazisinde sürekli adından bahsettiren bir kulüp olduğuna vurgu yapan Birtan İskit, kulübün sportif başarılarla dolu şanlı tarihine dikkat çekti.
Foça Belediyespor’un 2022-2023 sezonu kura çekimine katılmadığı için bir alt lige düşürüldüğünün bilgisini paylaşan İskit, “Bugün itibariyle Süper Amatör Lig’e katılmayıp bir alt lige yani 1. Amatör Küme’ye düşmüştür. Bu takım en kötü günlerde bile, hiçbir zaman şartlar ne olursa olsun böyle bir durum yaşamamıştır. Bu duruma gelirken emeği geçen herkese, kulübün eski başkanı olarak teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.
![](https://www.mahalligundem.com/images/1111/1112/1113/1114/1115/1116/1117/1118/1119/1120/1121/1123/1124/1126/1127/1128/1129/11/12/14/15/16/17/18/19/20/21/22/23/24/25/26/27/23/28/29/30/3333/3334/3335/3336/3337/3338/3339/3340/3341/3342/3343/3344/3345/3346/3347/3348/3349/3350/3351/3352/3353/3354/3355/3356/3357/3358/3359/3360/3361/3362/3363/3364/3365/3366/3367/3368/3369/3370/3371/3372/3373/3374/3375/3376/3377/3378/3379/3380/3381/3382/3383/3384/3385/3386/3387/3388/3389/3390/3391/3392/3393/3394/3395/3396/3397/3398/3399/3400/3401/3402/3403/3404/3405/3406/3407/3408/3409/3410/3411/3412/3413/3414/3415/3416/3417/3418/3418/3419/3420/3421/3422/3423/3424/3425/3426/3427/3428/3429/3430/3431/3432/3433/3434/3435/3436/3437/3438/3439/3440/3441/3442/3443/3444/3445/3446/3447/3448/3449/3450/3451/3452/3454/3455/3456/3457/3458/3459/3460/3461/3462/3463/3464/3465/3466/3467/3468/_foca_belediyespor_.jpg)
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai