Engin Günaydın ve Dilan Çiçek Deniz Garanti'nin reklam filminde...
Ünlü oyuncu Engin Günaydın ve son dönemdeki performansıyla dikkatleri üstüne çeken Dilan Çiçek Deniz, Garanti Bankası’nın yeni reklam filminde eğlenceli bir hikayeyi ekranlara taşıyor.
![Engin Günaydın ve Dilan Çiçek Deniz Garanti'nin reklam filminde...](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2018/04/engin-gunaydin-ve-dilan-cicek-deniz-garanti-nin-reklam-filminde.jpg)
Yeni reklam filminde Engin Günaydın, nostaljik bir babayı canlandırırken, Dilan Çiçek Deniz de Engin Günaydın’ın yenilikçi ve enerjik kızını canlandırıyor. Filmde neşeli ve teknoloji tutkunu bir karakter olarak rol alan Dilan Çiçek Deniz, teknolojiye mesafeli olan babası Engin Günaydın’a Ugi ile birlikte teknolojiyi sevdirmeye çalışıyor. Ayhan Sabit karakterini canlandıran Engin Günaydın ise, eskiye duyduğu özlemi her fırsatta dile getiren babayı oynarken, “moda geçici, kalite kalıcıdır” gibi komik ve eğlenceli diyaloglarla karşımıza çıkıyor. Zor durumda kalan insanların yardıma koşan sevimli yapay zeka Ugi de Dilan Çiçek Deniz ile keyifli bir arkadaşlık hikayesiyle ikiliye katılıyor.
Engin Günaydın, Garanti’nin konuşan Ugi’siyle neden atışıyor?
Yaptığı doğaçlamalarla set ekibine de keyifli anlar yaşatan Engin Günaydın, teknolojiye alışamayan bir baba rolüyle izleyicileri ekranları başına kilitlemeye hazırlanıyor. Garanti’nin teknolojiyi sevdiren kahramanı Ugi ile Ayhan Sabit’in atışmalarının eğlenceli bir mücadeleye dönüştüğü reklam film serisinde, Ayhan Sabit’in dijital yeniliklere karşı pes edip etmeyeceği merak konusu olacak. Dilan Çiçek Deniz’in canlandırdığı Duygu Sabit ile yakın dost olan Ugi, hayatı kolaylaştıran bankacılığın son teknoloji çözümlerini Ayhan Sabit’e beğendirmeye çalışacak.
Sinema filmi gibi okuma provaları yaptılar
Garanti’nin yeni reklam kampanyasında artık uçan ve konuşan bir robot olan Ugi’yi karizmatik ses tonuyla oyuncu Berk Hakman seslendiriyor. Reklam filmlerinin yönetmen koltuğunda ise “Aile Arasında” filminin yönetmeni Ozan Açıktan oturuyor. Engin Günaydın ile Ozan Açıktan’ın daha önce Aile Arasında filmindeki birlikteliklerinin reklam filmi çekimlerine de yansıdığı görülüyor. Reklam filminin hazırlık aşamasında, sinema filmindeki gibi okuma provaları yapılırken, tüm ekibin setteki yüksek enerjisi reklam filmine de yansıyor.
Engin Günaydın – Ayhan Sabit: Bir tekstil firmasında üretim müdürü. Eski değerleri yaşatmaya çalışıyor. Kıyafet konusunda da yeni trendlere karşı.“Moda geçici kalite kalıcıdır” felsefesine sahip. Teknolojiden hiç anlamıyor.
Dilan Çiçek Deniz - Duygu Sabit: Stilist. Güzel sanatlardan mezun. Adeta stilist olmak için doğmuş. Tarz giyiniyor. Ugi en yakın arkadaşı. Aynı zamanda bir sosyal medya fenomeni.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai