Derya Uluğ D&R canlı yayınında müzik ziyafeti sundu

#EvdeKal sürecini müzikseverler için keyifli hale getiren D&R’la Evde Müzik, bu hafta pop müziğin güçlü sesi Derya Uluğ’u ağırladı. @dr_dunyasi Instagram hesabından ve DR_Dünyası Youtube sayfasından canlı yayınlanan konserde Uluğ, dinleyenlere renkli bir müzik dinletisi sundu.

Derya Uluğ D&R canlı yayınında müzik ziyafeti sundu
04 Haziran 2020 - 14:48

D&R’la Evde Müzik etkinliğinin bu haftaki konuğu, Türk popunun genç ve başarılı ismi Derya Uluğ oldu. Derya Uluğ, en sevilen şarkılarını canlı yayını takip eden müzik tutkunları için söyledi.

Konserin açılışını 4 yıl önce ilk kez çıkış yaptığı Okyanus şarkısı ile yapan Derya Uluğ; Sezen Aksu, Kayahan, Erol Evgin, Sertab Erener, Levent Yüksel, Yalın gibi isimlerin klasik hale gelmiş şarkılarını da seslendirdi.

Türk müzik tarihinin önemli ismi, besteci, yorumcu, söz yazarı Kayahan’ı rahmetle anan Uluğ, Yalın’ın şarkılarını sahnede söylemeyi çok sevdiğini belirtti. Sahilleri, kumsallarda olmayı çok özlediğini söyleyen Derya Uluğ, Sezen Aksu için de “Sezen Aksu iyi ki var, iyi ki kendisiyle aynı döneme denk gelmişiz” dedi.

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R, her Çarşamba @dr_dunyasi Instagram hesabından ve DR_Dünyası Youtube sayfasından yayınlanan konser serisi D&R’la Evde Müzik ile ünlü isimleri hayranlarıyla buluşturuyor. D&R’la Evde Müzik, 10 Haziran’da Burak Kut, 17 Haziran’da İzel konserleriyle devam edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sadık Doğruer: Tarımda olduğu gibi hayvancılıkta da marka olacağız!
Sadık Doğruer: Tarımda olduğu gibi hayvancılıkta da marka...
"Bergama'yı yatırım ve istihdam merkezi yapacağız"
“Bergama’yı yatırım ve istihdam merkezi yapacağız”