Deliktaş Köyü'ne sandık teşekkürü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Dikili'nin Deliktaş Köyü Muhtarı Mustafa Ali Karabulut'un daveti üzerine köye geldi.
![Deliktaş Köyü'ne sandık teşekkürü](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/04/deliktas-koyu-ne-sandik-tesekkuru.jpg)
14 Nisan 2024 - 18:23
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Dikili'nin Deliktaş Köyü Muhtarı Mustafa Ali Karabulut'un daveti üzerine köye geldi.
Rakiplerini geride bırakarak seçimi büyük farkla kazanan Karabulut'un hayır yemeğine katılan Tugay, bin 200 seçmenden bin 113'ünün İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nda kendisi için oy verdiğini öğrenince herkese teşekkür etti.İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Dikili'nin Deliktaş Köyü'nü ziyaret etti. Başkan Tugay, 31 Mart yerel seçimlerinde bin 200 seçmenden 523'ünün oyunu alarak 4 rakibini geride bırakan Deliktaş Köyü Muhtarı Mustafa Ali Karabulut'un verdiği hayır yemeğine katıldı. Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, Bergama Belediye Başkanı Prof. Dr. Tanju Çelik, Kınık Belediye Başkanı Sema Bodur, CHP Bergama İlçe Başkanı İsmail Durmaz, CHP Çiğli İlçe Başkanı Erkan Akar 'ın da katıldığı ziyarette yurttaşlarla bir süre sohbet eden Tugay, köy hakkında bilgi aldı.
Kahvehanede köylülerle çay içti
Deliktaş'ta bulunan bin 200 seçmenden bin 113'ünün İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nda kendisi için oy verdiğini öğrenen Tugay, herkese teşekkür etti. Tarlada çalışan kadınlarla da bir araya gelen Başkan Tugay, çocuklara oyuncak hediye etti. Kahvehanede köy sakinleri ile çay içen Tugay, yapacağı çalışmalar konusunda da bilgi verdi.![](https://www.mahalligundem.com/images/1111/Bak%C4%B1r%C3%A7ay/_bakircay_gazetesi_%20(2).jpg)
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR