Corendon Airlines uçağı, bir kez daha Tour of Antalya'nın simge fotoğrafında yer aldı

Corendon Airlines’a ev sahipliği yapan Antalya’da, Argeus Travel & Events ile Yedi İletişim tarafında gerçekleştirilen profesyonel yol bisikleti yarışı Tour of Antalya’da ilk etap olan Side – Antalya tamamlandı.

Corendon Airlines uçağı, bir kez daha Tour of Antalya'nın simge fotoğrafında yer aldı
10 Şubat 2022 - 22:12
Corendon Airlines’a ev sahipliği yapan Antalya’da, Argeus Travel & Events ile Yedi İletişim tarafında gerçekleştirilen profesyonel yol bisikleti yarışı Tour of Antalya’da ilk etap olan Side – Antalya tamamlandı. Organizasyona dördüncü yılında da sponsorluk desteği veren Corendon Airlines, Boeing 737-800 uçağıyla bir kez daha organizasyonun simge fotoğrafında yer aldı.

“Bizim için unutulmaz bir andı”
Fraport TAV Antalya Havalimanı’nda yapılan detaylı hazırlıkların ardından taksi yapan uçağın altındaki alt geçitten geçen bisikletçiler, yine harika bir görüntünün ortaya çıkmasını sağladılar. Bisikletçiler, bu mizansenin kariyerlerinde unutamayacakları bir an olduğunu da vurguladılar.

Corendon Airlines uçağı için oluşturulan kompozisyon, medya mensuplarından da büyük ilgi gördü ve geçiş sırasında yüksek sayıda fotoğraf ve video çekildi.

Turuncu lider forma, Corendon Airlines sponsorluğunda
Uluslararası Bisiklet Birliği’nin (UCI) 2.1 kategorisinde düzenlenen Tour of Antalya’ya yönelik sponsorluğunu çok boyutlu şekilde kurgulayan Corendon Airlines, organizasyonun lider formalarından turuncu mayonun da sponsoru konumunda. Turuncu forma, Antalya’nın ait olduğu coğrafyanın en önemli simgesi olan portakal ağacı meyvesinden ilham alınarak hazırlandı ve bu formayı taşıyan sporcular, ‘dağların kralı’ olarak anılıyor.

Bike Aid ve Halil Doğan da Tour of Antalya’da yarışıyor
Bir sosyal sorumluluk oluşumu misyonuyla kurulan ve Corendon Airlines için en önemli uçuş noktalarından biri olan Almanya’da faaliyet gösteren bisiklet takımı Bike Aid de Corendon Airlines sponsorluğunda Tour of Antalya’da yarışıyor.  
Bike Aid kadrosunda, bir Avrupa takımına transfer olan ilk Türk bisikletçi Halil Doğan da yer alıyor. Bike Aid mayosuyla ilk yarışına Tour of Antalya’da çıkan Halil Doğan ve Bike Aid, Tour of Antalya’nın ilk etabında başarılı performans gösterdi. 

Corendon Airlines, Tour of Antalya’nım marka değerine katkı sağlamaya önümüzdeki yıllarda da devam edecek.

Corendon Airlines geçmişten bugüne, yurtiçi ve yurtdışında Anadolu Efes Spor Kulübü, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, Fraport TAV Antalyaspor, Aytemiz Alanyaspor, FC. Nurnberg Futbol Takımı, Bike Aid Bisiklet Takımı, Türk Korfbol Milli Takımı, Muratpaşa Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol Takımı, Altınordu Futbol Kulübü, Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı, İTÜ Basketbol Takımı, Akdeniz Üniversitesi Kadın Hentbol Takımı, ITU Honeybees Quidditch Takımı, ITU Ultimate Frizbi Takımı, Corendon-Circus Bisiklet Takımı, Hollanda Kadın Milli Voleybol Takımı, Hollanda Milli Buz Hokeyi Takımı, Haarlem Corendon Kinheim Beyzbol Takımı, DEÜ Solaris Güneş Arabaları Ekibi, patika koşusu yarışları Salomon Cappadocia Ultra-Trail ve Tahtalı Run to Sky powered by Corendon Airlines ile profesyonel yol bisikleti yarışı Tour of Antalya’ya sponsorluk desteği vermişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Foça'da Bayram Bereketi: 9 Günlük Tatil Esnafı Canlandırdı
Foça’da Bayram Bereketi: 9 Günlük Tatil Esnafı Canlandırdı
Palandöken'den Dizi Sektörüne Çağrı: Kültürümüzü ve Yöresel Ürünlerimizi Tanıtalım
Palandöken'den Dizi Sektörüne Çağrı: Kültürümüzü ve...