Çeşme'ye EMITT 2022'den 'en iyi stant' ödülü

EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı bu yıl kapılarını 25’inci kez dünya turizmine açtı. Fuarın gözdesi bu yıl da Çeşme standı oldu.

Çeşme'ye EMITT 2022'den 'en iyi stant' ödülü
12 Şubat 2022 - 12:03
Dünya’nın en büyük dört turizm fuarlarından birisi olan EMITT Doğu Akdeniz ve Seyahat Fuarı’nda kendine özgü tarzı ile fark yaratan Çeşme Belediyesi, ‘EMITT 2022’de Destinasyonlar dalında “En iyi stant” ödülü aldı.
 
EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı bu yıl kapılarını 25’inci kez dünya turizmine açtı. Fuarın gözdesi bu yıl da Çeşme standı oldu. TÜYAP Fuar & Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen, 14 ülke, dünyanın önemli turist çekim noktaları ve Türkiye’den 40’a yakın destinasyonun tanıtıldığı fuarda Alaçatı sokaklarını, Arnavut kaldırımlarını, yel değirmenlerini ve Ilıca Plajı’nın incecik kumlarını standa taşıyan Çeşme Belediyesi, ünlü Çeşme mandalini, Çeşme limonu, Çeşme enginarı, sakız ağaçları ile destinasyonlar dalında “En iyi stant dekoru” seçildi.
 
“Çeşme’yi EMITT’e taşıdık”
“EMITT 2022’ de en iyi stant seçilmekten gurur ve mutluluk duyduğunu dile getiren Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, “Denizi, kumu ve plajlarıyla ünlü Çeşme tarihi ve kültürel zenginlikleriyle tatilcilere dört mevsim farklı güzellikler sunuyor. Biz de turizmcilerimizle birlikte Alaçatı’nın sokaklarını, Arnavut kaldırımlarını, plajlarımızın incecik kumlarını standımıza taşıyarak, Ege’nin dünyaya açılan kapısı Çeşme’yi EMITT’te en iyi şekilde temsil etmek istedik. Butik ve sürdürülebilir turizmde dünya markası haline getirmek için çok çalıştığımız Çeşmemiz’e böyle bir ödül cesaret verdi. Bizi bu ödüle layık gören TÜYAP’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Futbolda Gerginliğin Sosyolojik Sebepleri: Taraftarlık, Ekonomi ve Medya Etkileşimi
Futbolda Gerginliğin Sosyolojik Sebepleri: Taraftarlık, Ekonomi ve...
Sebahattin Güzel suskunluğunu bozdu: "Yapıcı muhalefet yapacağız"
Sebahattin Güzel suskunluğunu bozdu: "Yapıcı muhalefet...