Can Aydoğmuş yeni kitabını özel bir davetle tanıttı

Kişisel gelişim ve çocuk öyküsü alanında yayımladığı dört kitabıyla kısa sürede kendi okur kitlesini yaratan yazar ve influencer Can Aydoğmuş, İstanbul’un en sevilen mekanlarından Ruby Restaurant’ta, Sera Davet Dekoru ve Lacilla Events katkıları ile görkemli bir tanıtım daveti düzenleyerek, dostları, influencerlar, bookstagrammerlar ve cemiyet hayatının ünlü isimleriyle yeni kitabını kutladı.

Can Aydoğmuş yeni kitabını özel bir davetle tanıttı
15 Şubat 2020 - 19:30

Yaptığı açılış konuşmasına kitabının editoryal sürecinde kendisine destek olan Avukat Ezgi Pekşen ve kitabın kapak tasarımını yapan Sema İşcan’a (@illustragirl) teşekkür ederek başlayan yazar, sonrasında kitabıyla ilgili şunları söyledi, “Bu kitabı 25 yıl boyunca aldığım eğitimlerin, 11 yıllık çalışmanın ve ruh eşlerini hayatına çekerek ilişkilerinde mutluluğu bulmuş kişiler ile ilgili yaptığım araştırmalarımın senteziyle yazdım. İçinde birbirinde ilginç açıklamalar olduğu kadar beraberinde ilişkilerinizle ilgili yapabileceğiniz pek çok uygulama ve teknik de var. Dilerim herkes ruh eşine kavuşsun ve sevgi dolu birliktelikler yaşasın. İnsanların evlilikleri çok daha mutlu bir beraberliğe dönüşsün”

Ruh Eşin Nerede? İçin düzenlenen tanıtım davetine Gülbin Simitçioğlu, Tuçe Peksayar, Cemil İpekçi, Billur Kalkavan, Nükhet Çubukçu, Buğra Bahadırlı, Sema Maliki, Arzu Kunt, Pucca, Sema Güzel, Burcu Türünz, Dilek Birgen, Nuray ve eşi Okan Fenercioğlu, Ayla Öztürk, Nihan Yardımcı Çetinkaya ve eşi Kaan Çetinkaya, Işıl Cinmen, Ayşe Azizoğlu, Pelin Çini, Didar Üstün, Derya Özel, eski Amerika Büyükelçisi Fuat Tanlay, Semra Güzel, Şule Zeybek, Derviş Yıldız, Yeliz Kalafat, Aytül Yükselici, N.G. Kabal ve Emre Gül, Sevilay Yılman ve Akasya Asıltürkmen gibi ünlü isimler de katıldı.

İndigo Yayınları etiketiyle yayımlanan Ruh Eşin Nerede?, yayımlanmasının hemen ardından sadece birkaç gün içinde kendi kategorisinde çok satanlar listelerine girmeyi başardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adil Kırgöz: Sosyal belediyeciliğe önem vereceğiz!
Adil Kırgöz: Sosyal belediyeciliğe önem vereceğiz!
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde "Yapay Zeka ve Akıllı Şehirler Müdürlüğü" Kuruldu!
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde "Yapay Zeka ve Akıllı Şehirler...