Büyükşehir Olası Orman Yangınları İçin Teyakkuzda

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Gürhan İnal, il genelinde bulunan amirlik ve müfrezeleri ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi almaya, yapılanları yerinde incelemeye devam ediyor.

Büyükşehir Olası Orman Yangınları İçin Teyakkuzda
09 Haziran 2022 - 17:38

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Gürhan İnal, ilçe ziyaretlerine devam ederek personellere, yaz mevsimindeki olası orman yangınlarına karşı hazırlıklı olmaları yönünde uyarıda bulunmaya devam ediyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Gürhan İnal, il genelinde bulunan amirlik ve müfrezeleri ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi almaya, yapılanları yerinde incelemeye devam ediyor. Alaşehir ilçesini ziyaret eden Gürhan İnal, merkez itfaiye ve müfrezeleri ziyaret ederek personellerle bir araya geldi. Personellere çalışmalarında başarılar dileyen Başkan İnal, traktör arkasına takılan tankerlerin her zaman göreve hazır olması için personellerin kontrollerini yapması talimatını verdi. Yaz mevsimi dolayısıyla meydana gelebilecek orman yangınlarına karşı hazırlıklı olunması ve en kısa sürede müdahalede bulunulması konusunda talimatlarını personellere veren Başkan Gürhan İnal, personellere çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretini sonlandırdı. Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Gürhan İnal, vatandaşların rahatı ve huzuru, mal ve can güvenliği konusunda itfaiye personellerinin 7/24 görev başında hazır olduğunu belirterek, istenmeyen durumlara karşı göreve hazır olduklarını söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Robotiğe meraklı dünya çocukları İzmir'de buluşacak
Robotiğe meraklı dünya çocukları İzmir'de buluşacak
İZDENİZ ile mavi yolculuk keyfi: Yaz seferleri ile Foça, Urla ve Mordoğan'ı keşfedin!
İZDENİZ ile mavi yolculuk keyfi: Yaz seferleri ile Foça, Urla ve...