Büyükşehir kırsal kalkınmayı desteklemeye devam ediyor
Kırsalda hayata geçirdiği kalkınma projeleri ile üreticilere büyük destek veren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, hem tüketicinin hem de üreticinin yüzünü güldüren üretici marketlere bir yenisini daha ekledi.
![Büyükşehir kırsal kalkınmayı desteklemeye devam ediyor](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2021/04/buyuksehir-kirsal-kalkinmayi-desteklemeye-devam-ediyor.jpg)
11 Nisan 2021 - 13:42
ÜRETİCİ MARKET BÜFESİ KÖPRÜBAŞI'NDA
Kırsalda hayata geçirdiği kalkınma projeleri ile üreticilere büyük destek veren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, hem tüketicinin hem de üreticinin yüzünü güldüren üretici marketlere bir yenisini daha ekledi. Haller Gençlik Merkezi arkası ve Adliye Sarayı yanında bulunan Üretici Market'lerden sonra vatandaşlardan gelen talepler sonucu Köprübaşı'na bir de büfe eklendi.
Kırsalda başlattığı projeler ile üreticinin yüzünü güldüren Büyükşehir Belediyesi, kooperatifleşmeyi yaygınlaştırmak ve tüketiciye ürünlerin ekonomik olarak ulaşması amacıyla açtığı üretici marketlere bir yenisini daha ekledi. İlki Kurtuluş Mahallesi’nde Adliye Sarayı yanında bulunan otoparkın altında açılan Üretici Market, Eskibağlar Mahallesi’nde Haller Gençlik Merkezi’nin arkasında yeni şubesinin ardından artık Köprübaşı'nda İletişim Sokak'ta vatandaşlara hizmet vermeye başladı.
Vatandaşların büfeye büyük ilgi gösterdiğini ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, büfe içerisinde Türkiye'nin dört bir yanından kooperatiflerin ürünlerinin yanı sıra Halk Ekmek, Halk Süt ve Halk Yumurta'nın da bulunduğunu belirttiler. Üretici Marketler sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle yalnızca hafta içi saat 10.00-18.00 saatleri arasında hizmet veriyor.
Kırsalda hayata geçirdiği kalkınma projeleri ile üreticilere büyük destek veren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, hem tüketicinin hem de üreticinin yüzünü güldüren üretici marketlere bir yenisini daha ekledi. Haller Gençlik Merkezi arkası ve Adliye Sarayı yanında bulunan Üretici Market'lerden sonra vatandaşlardan gelen talepler sonucu Köprübaşı'na bir de büfe eklendi.
Kırsalda başlattığı projeler ile üreticinin yüzünü güldüren Büyükşehir Belediyesi, kooperatifleşmeyi yaygınlaştırmak ve tüketiciye ürünlerin ekonomik olarak ulaşması amacıyla açtığı üretici marketlere bir yenisini daha ekledi. İlki Kurtuluş Mahallesi’nde Adliye Sarayı yanında bulunan otoparkın altında açılan Üretici Market, Eskibağlar Mahallesi’nde Haller Gençlik Merkezi’nin arkasında yeni şubesinin ardından artık Köprübaşı'nda İletişim Sokak'ta vatandaşlara hizmet vermeye başladı.
Vatandaşların büfeye büyük ilgi gösterdiğini ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, büfe içerisinde Türkiye'nin dört bir yanından kooperatiflerin ürünlerinin yanı sıra Halk Ekmek, Halk Süt ve Halk Yumurta'nın da bulunduğunu belirttiler. Üretici Marketler sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle yalnızca hafta içi saat 10.00-18.00 saatleri arasında hizmet veriyor.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai