Beşiktaş Yurtbay Seramik 2'de 2 yaptı
Beşiktaş Yurtbay Seramik Başantrenörü Mehmet Korer Koral: “Maçları kazanarak yolumuza devam edeceğiz.”
![Beşiktaş Yurtbay Seramik 2'de 2 yaptı](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2022/09/besiktas-yurtbay-seramik-2-de-2-yapti.jpg)
18 Eylül 2022 - 17:57
2022 - 2023 Hentbol Sezonu tüm hızıyla devam ederken, 17 Eylül Cumartesi günü 2 hafta karşılaşmaları kapsamında Ümraniye Bld. GSK - Beşiktaş Yurtbay Seramik maçı oynandı. İlk hafta rakibi Mihalıççık Spor Kulübü maçından galip ayrılan Beşiktaş Yurtbay Seramik, 2. haftada da rakibi Ümraniye Bld. GSK’yı 30 - 41 skorla mağlup etti.
2022 – 2023 Hentbol Sezonu 2. hafta karşılaşmaları kapsamında 17 Eylül Cumartesi günü Ümraniye Bld. GSK - Beşiktaş Yurtbay Seramik maçı oynandı. Müzahir Sille Spor Kompleksi'nde oynanan maçtan, Beşiktaş Yurtbay Seramik rakibi Ümraniye Bld. GSK’yı 30 - 41 skorla mağlup ederek ayrıldı. İlk yarıyı 16 - 17 önde tamamlayan siyah beyazlılar, ikinci yarıdaki oyunu 41 sayı ile galip geldi.
Beşiktaş Yurtbay Seramik Başantrenörü Koral: “Maçları kazanarak yolumuza devam edeceğiz.”
Beşiktaş Yurtbay Seramik, 1. hafta karşılaşmaları kapsamında 14 Eylül Çarşamba günü Mihalıççık Spor Kulübü’nü Süleyman Seba Spor Salonu'nda konuk etti ve maçtan 40 - 28 galip ayrıldı.
Beşiktaş Yurtbay Seramik Başantrenörü Mehmet Korer Koral, Mihalıççık maçının ardından açıklamalarda bulunarak “Süper Lig’e ilk maçımızı kazanarak başladık mutluyuz. Tabii ki oyun içinde hatalarımız oldu ama biz bunun için buradayız. Çalışıp her maçta mücadeleyi bırakmadan daha iyisini oynayıp maçları kazanarak yolumuza devam edeceğiz. Evimizde bizi yalnız bırakmayan taraftarımıza çok teşekkür ediyoruz. Başkanımıza ve tüm yöneticilerimize de destekleri için ayrıca teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.
Beşiktaş Yurtbay Seramik, Hentbol Erkekler Süper Ligi 3. hafta maçları kapsamında 26 Eylül Pazartesi günü Spor Toto Spor Kulübü’nü Süleyman Seba Spor Salonu’nda ağırlayacak.
2022 – 2023 Hentbol Sezonu 2. hafta karşılaşmaları kapsamında 17 Eylül Cumartesi günü Ümraniye Bld. GSK - Beşiktaş Yurtbay Seramik maçı oynandı. Müzahir Sille Spor Kompleksi'nde oynanan maçtan, Beşiktaş Yurtbay Seramik rakibi Ümraniye Bld. GSK’yı 30 - 41 skorla mağlup ederek ayrıldı. İlk yarıyı 16 - 17 önde tamamlayan siyah beyazlılar, ikinci yarıdaki oyunu 41 sayı ile galip geldi.
Beşiktaş Yurtbay Seramik Başantrenörü Koral: “Maçları kazanarak yolumuza devam edeceğiz.”
Beşiktaş Yurtbay Seramik, 1. hafta karşılaşmaları kapsamında 14 Eylül Çarşamba günü Mihalıççık Spor Kulübü’nü Süleyman Seba Spor Salonu'nda konuk etti ve maçtan 40 - 28 galip ayrıldı.
Beşiktaş Yurtbay Seramik Başantrenörü Mehmet Korer Koral, Mihalıççık maçının ardından açıklamalarda bulunarak “Süper Lig’e ilk maçımızı kazanarak başladık mutluyuz. Tabii ki oyun içinde hatalarımız oldu ama biz bunun için buradayız. Çalışıp her maçta mücadeleyi bırakmadan daha iyisini oynayıp maçları kazanarak yolumuza devam edeceğiz. Evimizde bizi yalnız bırakmayan taraftarımıza çok teşekkür ediyoruz. Başkanımıza ve tüm yöneticilerimize de destekleri için ayrıca teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.
Beşiktaş Yurtbay Seramik, Hentbol Erkekler Süper Ligi 3. hafta maçları kapsamında 26 Eylül Pazartesi günü Spor Toto Spor Kulübü’nü Süleyman Seba Spor Salonu’nda ağırlayacak.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai